Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisokat miért zavarja,...

A liberálisokat miért zavarja, hogy Orbán betelepíti a migránsokat, amikor pár éve még pont ugyanezt akarták ők is?

Figyelt kérdés

2015-2020 közt attól voltak hangosak a ballib médiák, hogy Orbán egy szélsőjobbos xenofób neonáci mert nem akarja beengedni az össze migránst. És, hogy Magyarországon tombol a fasizmus, mert elemi kötelességünk lenne mindenkit beengedni.

[link]

Most, hogy Orbán Viktor elkezdte tízezrével betelepíteni a migránsokat, mi a baj? Nem pont ugyanezt akartak még pár éve a liberálisok?

Most miért gond, hogy Orbán Viktor egy kis multikultit hoz ebbe el elmaradott mucsai fertőbe? Miért ennyire xenofóbok a liberálisok?



nov. 16. 00:28
A kérdező szavazást indított:
Liberális vagyok és xenofób. Haza a migránsokat!
Liberális vagyok és multikulti-párti ezért támogatom Orbánt
Nem vagyok liberális (így rám nem releváns a kérdés)
9 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
14%

Tele vannak ellentmondással.

Nekik az a lényeg, hogy a kormánnyal ellenkező véleményen legyenek.

nov. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%

Ki akarta őket beengedni??????


ÁTENGEDNI, te okos :D


Beengedni azt lehet, aki ide szándékozik jönni. Egynek sem volt célja Magyarország :D

Aki átutazóban van, azt nem kell hergelni, feltartóztatni és politikát építeni rájuk, bár hatékony, de aljas.


Keresztényi az lett volna, a sok menekültet buszokra tenni és elvinni a határig.

nov. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

#2


"Ezért azt szeretném, hogy Magyarországon ne csak átutazzon több százezer menekült, hanem itt is akarjanak maradni, és mi tárt karokkal fogadjuk őket."


- írta a 444.hu

nov. 16. 01:12
 4/27 anonim ***** válasza:
30%
3 Linkeld már légy szíves :D
nov. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

#4


Ott van a kérdésben 🤦🤦🤦

nov. 16. 01:31
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Kényszerből akarták, demográfiai okokból, szépen le van írva a cikkben.azóta sikeresen emelték a nyugdíjkorhatárt,és használják a halálig tartó munka fogalmát is.2035 pedig közeledik nagyon..
nov. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem a vendégmunkások zavarnak, hanem az a képmutató hozzáállás, amit ezzel kapcsolatban mutatnak.
nov. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Baluba ***** válasza:
91%
A "liberálisokat" nem az zavarja, hogy vendégmunkások jönnek, hanem hogy a Fidesz továbbra is nyomja a bevéndorlásellenes propagandát, miközben pénzzel támogatja a bevándorlást. Engem személyesen az is eléggézavar, hgoy oylan országban élek, ahol ez 3 millió embernek nem csak oké, de rájuk is szavaznak.
nov. 16. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem zavar, sőt, a probléma ezzel, nem én vagyok, hanem a kitáblázott ország, ahol azt látta boldog boldogtal, hogy jogom van megtudni mire késül Brüsszel, hogy miért kell a nemműködő kerités és, hogy nem leszünk kevertfajúak. 10 évnyi ilyen után, rám mutogatni, miközben az ország legkülönbözőbb részeiről jönnek hirek, hogy a nem hozzám hasonló emberek, hogy reagálnak a betelepitett általunk elfogadott vendégmunkásokra, hát nem túl etikus.
nov. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
25%
Mert nincs itt semmi keresnivalója egynek se
nov. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!