Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezen felmérés szerint kifejeze...

Ezen felmérés szerint kifejezetten magas a fiatalok és a diplomások aránya a Mi Hazánk szavazótáborában. Szóval akkor mégsem a buta emberek pártja lenne, mint ahogy azt többen állítják?

Figyelt kérdés
[link]
2023. nov. 16. 12:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%

7-essel egyetértek.

Ugyan nincs a kezemben reprezentetív felmérés, de én is és az ismerőseim zöme alapvetően konzervatív 8és mondhatni jobboldali) beállítottságú és elege van a fideszből. Sokan amolyan "jobb híján" Mi Hazánk szavazók. Legutóbb én is rájuk szavaztam, de mondjuk most ez az LMQTB-hiszti nálam nem nyert hangszórót, sokkal nagyobb problémák vannak szerintem ennél.

A gond, hogy nincs valódi konzervatív párt. Nem soviniszta, nem ruszkipárti, hanem a klasszikus európai értékek mellett elkötelezett és ahol a szakértelem az érték és nem az, hogy ki kinek a haverja és joghallgató kislányok kerülnek államtitkári pozícióba.

Ugyanígy szerintem egy klasszikus baloldali, mondjuk szociáldemokrata pártra is szükség lenne. Bár ilyen a rendszerváltoztatáskor sem nagyon volt.

2023. nov. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Engem alaposan meglepett a felmérés.

Azt tudtuk eddig is, hogy a Fidesz a fiatalok körében népszerűtlen, és azt értem, hogy a Mi hazánk meg népszerű lehet.


De az MH tűnik a legkevésbé értelmiségi pártnak, el sem tudom képzelni, hogy egy diplomásnak hogy lehet komolyan vehető.

2023. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%

#20:25

Pont, hogy ők a legértelmesebb ellenzéki párt. Az MMM-ben vannak még jó szakemberek, de az gyakorlatilag nem párt, semmilyen akaratát sem tudná érvényesíttetni Márki, ha kormányra kerülnének.

Toroczkainak ellenben ésszerű megnyilvánulásai vannak, mindig higgadt nem úgy, mint orbán aki majd agyvérzést kap, vadul nyalogatja a szája szélét, rángatózik amikor felkérdezik és akkor is 99%ban hazudik. Kire szavazzon aki nem akar fideszt és mondjuk van egykis sütnivalója mert mondjuk diplomás? A kétfarkúra? Dehogy. A DK ami kő szocikból áll? Momentumra akik inkompetensek bármilyen témában? A langyi LMP-re? A jobbikból már kilépett mindenki aki komolyan vehető. Marad a MH.

2023. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
26%

ma 20:51


Hagyjál már, koviddikktatúrázás, mint értelmes megnyilvánulás? :D Ennél még a NER próbálkozásai is ezerszer komolyabbak.

2023. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
29%

#22:40

Direkt kiemeltem, hogy azok körében akiknek van egykis sütni valója. Rád ez nem vonatkozik :)

2023. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nyilván van dzsentri jobboldaliak is, akik simán hisznek összeesküvés elméletekben. A fidesz is erről szólt eredetileg. Semmi új nem derült ki. Mindig a jobboldali értelmiség szavazók nem tudták eldönteni mit akarnak kezdeni az országgal, emiatt fel allá szavaztak.


Egykor a fideszt is radikálisannak látták, aztán megszavazták. Most Gyurcsányt látják szélső globálistának vagy kitudja mit tákolnak össze a fejükben.

jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ennyire sz*rt sem ér a magyar felsőoktatás, hogy sok diplomás szimpatizál egy párttal, amely oltásellenes, konteohívő és ilyen emberek bevonzó pártra szavaz, attól a diplomáját is elvenném. Felőlem lehet 50 diplomája egy ilyen embernek, de az illető számomra segghülye.
márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!