Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bige László külhoni magyar....

Bige László külhoni magyar. Őt akkor most hogyhogy nem románozzák meg utálják ki a balliberálisok?

Figyelt kérdés

Nem úgy volt, hogy az erdélyi magyarok mind románok, akik beszavazzák Orbánt és emiatt mérgesnek kell lenni rájuk?


Ez a DK hivatalos álláspontja is.



nov. 18. 06:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Ha én csak sima ellenzéki szavazó vagyok és nem tudom, mit jelent a balliberális, azért még válaszolhatok? Vagy mindenképp balliberálisnak kell lenni ahhoz, hogy valaki válaszoljon?
nov. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

#1


Végül is igazad van. Ellenzéki lehet mihazánkos is.


Akkor a következő definíció szerint:

Ballib = DK, Momentum, Jobbik, MMM, Együtt, LMP, Párbeszéd vagy MSZP pártok valamelyikének a szimpatizánsa

nov. 18. 06:52
 3/19 A kérdező kommentje:

#2


Magyarán mindenki, aki valami olyannak a szimpatizánsa, ami koalícióba lépett Gyurcsanyékkal.

nov. 18. 06:53
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint, ha én Nyerges André, dr Görény György, Szanyi Tibor, vagy esetleg Vona Gábor szavazó volnék, akkor a kérdés nem rám vonatkozik?
nov. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 hypno ***** válasza:
29%

#2


A DK szocdem.


Magyarán mitől lenne bárki ballib, ha egy szocdem párttal együtt indult egy választáson?

Mert egy bolsevik párt propagandája azt mantrázza?

nov. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%

"mérgesnek kell lenni rájuk?"


Olyan együgyűen tudnak gondolkodni az emberek, hogy félelmetes.


Egy átlag liberális embernél annyi van, hogy nem jelent a számára akkora nagy dolgot az etnikai hovatartozás, és zavarja őket, hogy erre hivatkozva legitimálnak a jobboldaliak egy sor hülyeséget.


Ezt sikerül mindig úgy lefordítani, hogy a liberálisok utálnak midnent, ami magyar. Mintha az óvodában lennénk.

nov. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
Mindent a pártállást dönt el. Ha ellenzéki, akkor ő jó külhoni magyar. Ha nem, akkor rohadt román.
nov. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Úgy, hogy csak a te agyadban él az a tévképzet, hogy a "balliberálisok" utálják a külhoni magyarokat. Egyébként nem vagyok balliberális, csak sima ellenzéki. Mi gatyánkos se vagyok, meg semmi ilyesmi. A DK meg kb. annyira "szociáldemokrata", mint amennyire a Fidesz "keresztény".
nov. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%
Aki szerint a külhoni magyarok elleni gyűlölet nem létezik a liberális oldalon, az nézzen szét r/hungary-n
nov. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
#9 Amire te gondolsz az nem a "külhoni magyarok elleni gyűlölet", hanem két ostoba szekta leghülyébbjeinek egymás elleni gyűlölködése.
nov. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!