Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért nem fordult...

A Fidesz miért nem fordult még eddig Azahriah ellen?

Figyelt kérdés
Több kormányellenes rész van a zenéiben

2023. nov. 18. 08:12
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
53%
Én fideszes vagyok, és imádom Azahriaht. Szerintem a zenéiben nem feltétlenül a fideszt fikázza, hanem az egész rendszert, ami már a fidesz előtt is rottyon volt... De valljuk be, van igaza, fidesz ide vagy oda.
2023. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
41%

Fikázni a legkönnyebb, azt bárki tudja. Ott a lehetőség Bazáriának is: tanuljon, járjon egyetemre, végezzen el pl.egy közgáz Msc-t, utána meg lehet mutatni, hogy ő jobban ért hozzá és rendbe tudja tenni az országot. De amíg ez nincs addig pont olyan hiteltelen mint az autista Pankotai Lilike.

Amúgy meg suszter maradjon a kaptafánál.

2023. nov. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
24%

"Fikázni a legkönnyebb, azt bárki tudja."


Nicsak ki beszél...

2023. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Csináld jobban! Jaj, nem megy, mert ahhoz hülye vagy. Ilyen ez az ország 1/3-a...
febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:

Sztem Azi nem a fideszt utálja hanem az összes pártot. Igaza is van

Egyik okadekabb mint a masik

márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Szerintem a Four Moods 2 dalában mikor egyértelműen a kapitalizmust kritizálja (ami ugye nem épp a Fidesz védjegye mármint a kapitalizmus) akkor szerintem abból elég nyilvánvaló, hogy minden pártot egyszerre utál.


Nem is olyan rég a tüntetésre is csak azért ment el valószínű, hogy mert hívták és van annyi illem benne, hogy oda megy, másrészt meg, hogy ne utálja ki az ultra liberális PC Fókuszcsoport meg az elmebeteg Pottyondi

márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!