Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány mikor hoz rendeletet...

Árokpart kérdése:

A kormány mikor hoz rendeletet végre az iskolai zaklatások komolyabb szankcionálására?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag jelen esetben ugyanúgy megtehetné mint más rendeletekkel, hogy egyszer csak kihirdeti a Közlönyben. Az elmúlt napokban már halálos áldozata is votl az iskolai zaklatásoknak. Mellesleg ne a bántalmazottnak kelljen másik iskolába mennie, mert nem tudnak kellően fellépni a bántalmazókkal szemben.
nov. 18. 13:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Remélem semmikor.
nov. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
Jó kérdés, támogatnám.
nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1-es Attól még, hogy esetleg neked nincsen gyereked , de mást ez komolyan érinthet ám.
nov. 18. 13:22
 4/20 anonim ***** válasza:

Franciaországban van szabályozás erre, de sz_rt sem ér.


Inkább a tanárokkal van a probléma, nem figyelnek a gyerekekre.Ilyen zaklatásos-öngyilkosos esetnél le kellene mondania az igazgatónak.

nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Többek között ezért lett a tankötelezttség is lecsökkentev 16 évre. Hogy a zaklatókat ki lehessen tenni 16 éves korban az iskolából.

Egyébként neked mik a megoldási javaslataid?

nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Iskolákat be kellene kamerázni például, a felvételeket a rendőrség rendszeresen ellenőrizné.
nov. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17%

Amikor én jártam általánosba, kemény igazgatónk volt.

Elég gyorsan kiszórta a zaklatókat az iskolából, akik főleg kisebbségiek voltak.Mentek "speciális" iskolába.Abból lett az ő iskolájuk.



Manapság, a liberális tébolydában ezt nagyon nehéz lenne kivitelezni.

nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon a gyermekvédelem csak látszat formájában létezik, ami arról szól, hogy pl nem engedik, hogy meztelen férfiakat lássanak múzeumokban, de ha már bántalmazás, zaklatás, megélhetés, jogok vagy javakról van szó, akkor a kormány mossa kezeit.


Egyébként pedig amikor valaki kérdezte, hogyan lehetne ezt kivitelezni, nagyon egyszerű megoldás van - anonim vonalak, ahol a bántalmazott bejelentheti, hogy zaklatják, melyet utána ha kivizsgálnak és jogosnak találnak, a bántalmazó (és szülei) ellen keményen fellépnek, eleinte akár példastatuálás jelleggel is: fiatalkorúak börtöne, nevelőintézet, a bántalmazott valamilyen jellegű kárpótlása, stb.

nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Kedves 8!


Én javasoltam többször, ezen az oldalon is egy visszaélés bejelentő rendszert.Zaklatásokra, illetve arra,hogy a tanár visszaél a ráruházott felelősségével.


Tudod milyen választ kaptam?

Azt,hogy én spicli, besúgó rendszert akarok, meg szegény tanárokkal mi lenne.

nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#9 Soha egy percig se gondold, hogy ezen az oldalon az emberek egy kompetens, normálisan működő, fenntartható társadalmat szeretnének. Nézz körül akármelyik témában, süt az énközpontúság, sötétség, ostobaság, primitivitás a válaszadókból és sokszor kérdezőkből.
nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!