Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azariah lehetne az ellenzéki...

Azariah lehetne az ellenzéki összefogás miniszterelnök-jelöltje?

Figyelt kérdés

nov. 19. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem
nov. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Az ki a g*i!
nov. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Igen.

Akkor nem a 2/3 lenne meg hanem a 9/10.

nov. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

A srácnak érettségije sincs.


Ellentmondásos lenne, ha a magukat hatalmas értelmiségnek tartó balliberálisok őt állítanák jelöltnek.

nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ha esetleg nem tudnád, az éneklés és a politika egészen különböző dolog. Attól, hogy valaki jól(?) énekel, még nem biztos, hogy jó politikai döntéseket tud hozni. Ez persze fordítva is igaz, én például garantáltan nem vennék jegyet egy politikus koncertjére - de hála az égnek, egyikük sem kezdett ilyen tévúton járni.

nov. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor el szoktam gondolkozni, hogy vajon a kérdező csak baromkodni akar vagy tényleg komolyan felmerült benne a kérdés.

Remélem, az előbbi, mert rossz belegondolni, hogy a kérdezőnek pont annyit szavazata van, mint nekem.

nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jézus Krisztus is lehetne a jelölt..

Amíg nincsen lebontva a Fidesz propaganda gépezete és nincsen ellenzéki média felület, hiába minden.

nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!