Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki utálja a pálinkát az...

Aki utálja a pálinkát az lényegében számkivetett a mai illiberális magyar társadalom szemében?

Figyelt kérdés

Arról jutott eszembe, hogy a külföldön felnövő Szoboszlai Dominik az EB ünneplés során fintorogva ugyan de lehúzta az az olcsó körömlakkot amit pofátlan propagandához méltó módon a kezébe nyomtak a náci B közepesek.

[link]


Arra is várnám a választ, mi a jó abban, hogy egy olyan italt iszik az ember amitől fintorog meg kapkodja a levegőt?


Azért egy Angliában játszó sztárfocista nem kényszerülne arra, hogy friss víz helyett azt a löttyöt igya a lefújás után miközben életfontosságú a hidratálás.

Ezek szerint a suttyó magyar illiberális közeg Szoboszlai Dominikot is túszként tartja fogva a hungarista nacionalizmus oltárán kihasználva azt, hogy az osztrák helyett a magyar válogatottat választotta?



nov. 19. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú!
nov. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen és aki nem szereti a narancsot, az még az ablakon is kiesik. Ennyire azért ne játszuk már az áldozatot!
nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Persze, a fidesztálib fogatlanoknál élsport az alkoholizmus.


Magasabb politikusi szinteken meg a kokain.

nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Több dologról van szó egyszerre, amik összeérnek.


Ez alapvetően az emberkedésről szól. Hogy mennyi páleszt lehúz. Ott abban a pillanatban akarnak felvágni ezzel, azt már nem fogják látni a jelenlévők, hogy másnap hogy fetreng majd fájós fejjel, és okádja majd ki magából.


Ez az emberkedő, suttyó mentalitás összeér a nacionalisták melldöngetésével. De azért ne démonizáljuk a dolgokat. Lehet pálinkát normálisan is inni, nem kell ahhoz suttyó alkesznak lenni. Ezeket amúgy a milliárdos oligarcha gazdáik elképesztően lenézik és megvetik, de hát a "hasznos" hülyék tartják fenn a rendszert.


Az illiberális meg nem tudom, hogy jön ide. Én is illiberális, pontosabban anti-liberális vagyok, úgy, hogy nem vagyok nacionalista. Összemosódtak itt egy kicsit a dolgok. Az tény, hogy a suttyóság, az emberkedés hálás otthonra talál a melldöngető nacionalisták között. Holnap reggel meg összehúzzák magukat, és mennek gályázni a főnökeiknek.

nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve nem iszok alkoholt, szinte soha.Néha 1-1 sör lecsúszik, de egy kezemen megtudom számolni egy évben hányszor.


Egyébként, meg Magyarországon elég sokan isznak, mint a kefekötő, függetlenül a politikai nézettől.

nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Absztiens vagyok. A konziknak az a bajuk, hogy nem iszom alkoholt, a libsiknek meg az, hogy nem füvezek.
nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Reggel egy stampli orvost távol tartja, ha utána lecsúszik egy hagyma. Fertőtlenítő egészséges, nem úfy mint a cola. Vagy az energiaitalok, amik egyenesen halálos mérgek a szervezetnek, mindenesetre a kávé jobb.
nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!