Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bűnözőknek jelentős visszata...

A bűnözőknek jelentős visszatartó erő lenne, ha külföldi bérrabtartás lenne a magyar börtönök helyett? Afrika(Ruanda),Madagaszkár,Szibéria

nov. 20. 03:26
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne Észak Koreai munkatáborba küldeni inkább!
nov. 20. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
El kell dönteni mi a cél. Visszavezetni a társadalomba, vagy megbűntetni.
nov. 20. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Érdemben nem. Sőt, pl. azokban az amerikai államokban még kisebb is a bűnözés, ahol nincs halálbüntetés.
nov. 20. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2

Senki nem akarja visszavezetni őket a cél a kivonás és a maradék elrettentése, hogy ne bűnözzenek!


A jujj meg szokás szerint trollkodik és azt se tudja hol van arccal nem beszéltünk halálbüntiről!

nov. 20. 05:00
 5/15 anonim ***** válasza:
38%

ma 05:00


Nem trollkodás. Csak arra akartam rávilágítani, hogy nagyon úgy tűnik, a büntetés mértéke érdemben nem befolyásolja a bűnözés mértékét.

nov. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én személy szerint nem támogatom a börtönöket, aki visszaeső erőszakos bűncselekményt követett el vagy gyilkolt azt mindenképp kivégezni, igy már nem lesz vele gond, aki lopott visszaeső csonkitas, a kisebb bűnözőkre pénz vagy közmunka. Meg még van pár ötletem.


Csak nagyon kevés menne böribe!

nov. 20. 05:29
 7/15 A kérdező kommentje:

Nálam olyan nem lenne, hpogy a családtagokhoz bevonulna a sittre, és ott tervezgetné a következő bűncselekményt!


A börtököket pedig bekameráznám és bepoloskáznám a wct is és minden amit tervez kiderülne!


Nem lehetne se ismerőssel se családtaggal egy cellában és külföldi böriben idegen nyelvűek közt lenne!

nov. 20. 05:41
 8/15 anonim ***** válasza:

A gyakorlat azt mutatja, hogy a halálbüntetést viszonylag nehéz visszavonni, ha téves. Téves ítéletek pedig vannak, illetve az is változik, hogy mit tekintünk halálos bűnnek.

Én a börtönbüntetést két kategóriára osztanám:

Első (esetleg nem erőszakos második) bűncselekmény után viszonylag jó körülmények között piacképes tudást adnék az elítéltnek. (például addig nem szabadulhat, amíg nem tud írni olvasni)

Az erőszakos bűnözőket, visszaesőket elrettentő körülmények között tartanám.

nov. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Ohh hogy örülne a migatyánk hogy Magyarokat deportálhatna. Egyből értelmet is nyerne a horty szobruk amire élvezkednek a kis debilek.
nov. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem már az is elég lenne, ha Orbán nem bizniszelne velük és nem engedné őket ki a börtönből, idő előtt.
nov. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!