Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi konkrétan a kínai...

Mennyi konkrétan a kínai hitel, amivel Orbán állítólag eladósította Magyarországot?

Figyelt kérdés

nov. 20. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Konkrétan nem tudja senki, mert nem árulták el, de a rossznyelvek akkora összegről beszélnek, mint, amit annó patásFerencördögünk kapott az IMF-től, csak itt az lesz a szitu, hogy még Orbán ükunokája is ezt a kölcsönt fogja visszafizetni Kinának.
nov. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1

Én olyant hallottam, hogy az IMF hitel 10x-ese, a szomszéd Bözsi néni mondta.

nov. 20. 20:02
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Ezt sehonnan sem fogod megtudni, mert évtizedekre titkosítva van minden. Majd a gyerekeid, unokáid megtudják mennyivel is tartoznak.

Én pont ezért nem fogok semmiképp gyereket vállalni Magyarországra. Ha gyerekvállalás, akkor külföld, ide nem szabad szülni mindenki megmondja.

nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3

De ha senki nem tudja, akkor miért hangoztat mindenki kínai gigahitelt? Nem is tudni, hogy mennyire giga.

nov. 20. 21:16
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kínai vasút. Kínai egyetem. Aksi gyárak 25 darab az országban. Természetvédelmi termőföldek helyére épülnek. Veszélyes hulladékok átvállalása. Vízkincseink mérgezése. Gazdák kútjainak megadóztatása. Ez körülbelül 9600 milliard forint eszmei értékkel bír.
nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5

Kihagytad a legfontosabbat. Összekínaizták az országot, ennek az eszmei értéke már 9600 csilliárd juró.

nov. 20. 21:55
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 Le a kalappal. Jól látod.
nov. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Követhetetlen, főleg mert egy része nem is nyilvános vagy csak közvetett.

Azt tudjuk, hogy a Budapest-Belgrád vasút 800 milliárd forintnyi hitel, valószínűleg ez a legnagyobb.

nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Túl sok.Amit azok a gyárak fognak művelni a környezettel,visszafordíthatatlan lesz.De felejtsük el orosz barátainkat se,ő feléjük is ússzunk az adosságban Pl:paks...Én megmerem írni,hogy ezeket összeadva a kínai + orosz bőven 20 ezer milliárd fölött van és csak növekszik,mint a kínaiak aránya Mo.-n
nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
de ne felelejtsük*
nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!