Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttam néhány fotót a fidesz...

Láttam néhány fotót a fidesz kongresszusról. Politikusok, celebek. Szánalmas volt. És ezeket nem képes még a 2/3-ból sem kiszorítani az ellenzék. Mi lesz így veled Magyarország ?

Figyelt kérdés
nov. 20. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Bekell simulni a rendszerbe, és eljátszani a hasznos idióták, kivenni a rendszerből, amit lehet anyagi támogatásként, és jól élsz. "Aki velünk van az jól fog járni" Ezt mondta Orvi. Mi a probléma? Csak bólogatni kell. Semmilyen iskolázottság, szakmai ismeret nem kell. Ha lojális vagy még törvényt is módósítanak, hogy beleférj a keretrendszerbe.
nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Képzeld el, én meg láttam a teljes kongresszust, megnéztem az összes felszólalót és örömmel konstatáltam, hogy az ország jó kezekben van. Ennek a csapatnak van véleménye a világról, vannak közép-, és hosszútávú céljai, van világos nemzetstratégiája és mindezek mellett még ütős poénokra is futja.

Aztán megnéztem a 444 savanyú szőlő-ízű beszámolóját a kongresszusról (na, az tényleg szánalmas volt... valószínűleg a hozzád hasonlók számára készült)...

Amúgy - ha időd engedi - mutass nekem egy ellenzéki kongresszust (pl. a 0%-os Párbeszéd kongresszusára komolyan kíváncsi lennék)! :DDD

nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha az ellenzéknek Kósa Lajos, Német Szilárd és Gáspár Győző szellemi nagyságára nincs válasza akkor ez az ország elveszett.
nov. 20. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

Kósa Lajost eddig 4x választották Debrecenben polgármesterré. Attól hogy valaki nem beszél jól, még lehet jó politikus, szakember (pl. Medgyessy Pétert sem az alapján szokták megítélni, miket dadog össze-vissza).

Németh Szilárd is nyert már választást (Csepelen) és Kósával ellentétben ő jól kommunikál, plusz debattőrnek sem utolsó (erről Szigetvári "Fikás" Viktor sokat tudna mesélni). Ami a külsőt illeti: Niedermüller Péter sem a szépségével hódít.

Ami ezt az RTL Klub által felfedezett és hosszú éveken keresztül futtatott Győzikét illeti: miért nem akkor nyivákoltál, amikor a fentebb említett kereskedelmi csatorna főműsoridőben tolta minden nap a nézők képébe a Győzike Show című szennyműsort (ma meg naponta ismétli az RTL Goldon)? Az egy kicsit közvetlenebb volt, mint beülni egy évente egyszer megtartott kongresszus közönsége közé, nem gondolod?

Mellesleg nem ők voltak a kongresszus főszónokai, hanem Szijjártó Péter, Gulyás Gergely, Rétvári Bence, Kocsis Máté és persze Orbán Viktor. Velük szemben tényleg nincs ellenzéki alternatíva. (...de majd talán egyszer Gelencsér Ferenc megtáltosodik...) :D

nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2 #4

Így kell csinálni. Erről írtam. Kiszolgálni, védeni a rendszer mundér becsületét. És szolgálatért lenyúlni a morzsákért. Ennyi is elég a kis magyarnak, de legalább megmarad a nemzeti büszkeségünk közben au úrak jacht-on élvezik a hölgyek társaságát.

nov. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Többkulcsos SZJA, ingatlanadó, vagyonadó belengetése. "fizzessenak a gazdagok" szlogen. Buknak ilyesmire a szavazók. 3 kölyökkel nehezen éltem, fizettem is 40% SZJA-t, mint burzsuj.
nov. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen a "fizzessenak a gazdagok" szlogen elég rossz emlékeket ébreszt azokban akik dolgoztak a gyurcsány érában. Én pályakezdő közalkalmazott voltam akkor hatalmas bérrel. És fizettem mint a katonatiszt a többkulcsos szja-t mert a milliárdos gyurcsány szerint gazdag voltam.
nov. 21. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!