Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Orbán kongresszusi...

Mit szóltok Orbán kongresszusi beszédéhez?

Figyelt kérdés

Elnéztem, végighallgattam ezt a hosszú beszédet, és ismét bebizonyosodott, hogy miért van kormányon a Fidesz lassan 12 éve, és miért ő a miniszterelnök még mindig.


Bárki elkezdhet itt habzó szájjal vergődni, hogy korrupció így meg úgy, de ez az ember ma is beárazta a komplett ellenzéket. Egyszerűen annyival mindenki fölött áll értelemben és politikai tudásban, hogy az ellenzék már 12 éve nem képes kitermelni egy olyan figurát, aki hozzá hasonló aurával rendelkezne, és hasonló tisztelet övezi. Egyszerűen ma Orbán méltó arra csak, hogy vezesse ezt az országot, ha tetszik, ha nem ez egyeseknek. Tulajdonképpen egy személyben megtestesíti a nemzetet.

A beszéd közben elképzeltem magam előtt, hogy mi lenne ha most MZP állna ott és ebben a közel egy órás beszédben hány ostobaságot mondana, hány kijelentésével hozná magát kellemetlen helyzetbe.


Egyszerűen ezek olyan politikai magaslatok, hogy már amikor az ember esetleg el is kezdene szimpatizálni ilyen Jakab meg MZP félékkel, hogy hú de jó megmondóemberek, meg "de odamondta a Zorbánnak", ilyenkor jön Orbán, és egy mozdulattal lemossa őket. Kiáll egy olyan beszéddel, amiben vannak víziók, vannak számok, van benne humor is, komolyság is, mindezt hiba nélkül. Még mindig olyanra képes, amire más nem.



2021. nov. 14. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

Politikai értelemben Orbán jó politikus.

Szakmai értelemben már nem annyira.

2021. nov. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Ahhoz képest, hogy milyen beszédeket szokott tartani, ez feltűnően jó beszéd volt. Amit pedig az ellenzékről mondott, sajnos igaz.
2021. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr egy felsőbbrendű létforma.
2021. nov. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
Adta önmagát.
2021. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Menj hozzá feleségül, és személyesen nyalogadhatod a valagát. Undorítóan nyálas szöveget írtál.
2021. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 te meg mit vergődsz habzó szájjal, ennyire frusztrált vagy? Libsi 🤣🤣🤣 Ez csak téged minősít. Ezerszer kultúráltabb voltam nálad, te proli.
2021. nov. 14. 19:34
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
6# Ezerszer kultúráltabb? Habzó szájjal, libsi, proli. Ez a kultúr szinted? Ez igen!
2021. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
igazából nem történt semmi, újra bebizonyosodott, hogy ő egy Államférfi, a kihívója meg egy percemberke
2021. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#7 te kezdted a kötözködést a habzó szájú ballib támadásoddal, miközben én a kérdésem kifejtésében több összetett mondatot és logikailag egymásból következő gondolatot fogalmaztam meg, mint amire te és a hozzád hasonlók valaha képesek.

Rohadtul unom már, hogyha valaki ki mer állni, és azt meri mondani, hogy igen is az elmúlt lassan 12 év kormányzás jobb, mint az azelőtti baloldali nyomorkormányzás, akkor egyből megtalálnak a négy4négy4néégyyyy!!!!!!-en nevelkedett, önmagukat fotelforradalmároknak képzelő újkommunisták és libsik, hogy egyből támadjanak, hogy így meg úgy nyalunk.

Képzeljétek, nem csak ti léteztek, attól, mert mindenhova ti okádtok oda, és veletek van tele minden kormánypárti politikus kommentszekciója, mert mindenhova odatoljátok a totál érdektelen vergődéseteket. A liberalizmus, meg egyéb "jogállami" bullshit zászlaja alatt ti kussoltatnátok el azokat, akik másképp gondolkodnak.

Érdekes, én fideszes szimpatizánst sose látok mocskolódni különböző hírportálok alatt, állandóan csak az ellenzékiek gyűlölködésébe futok bele mindenütt. Ha csökken a benzin ára, akkor miért 480 forinra, miért nem 470-re, ha 80 ezret kapnak az idősek, akkor miért nem 100-at, miért csak 13. havi nyugdíjat ad vissza, miért nem ad 14-et is. Miért csak a családokat támogatja, miért nem ad több adókedvezményt, miért nem támogatja a munkakerülőket, miért nem keres mindneki munka nélkül havi félmillió nettót... Olyan képtelen baromságokkal jönnek egyesek, hogy már rohadtul unalmas. Komolyan kezsem úgy látni, hogy jóformán csak az ingyenélők akarnak kormányváltást, meg azok, akik semmivel nem elégedettek, és mindig a kifogásokat keresik, meg semmi nem jó nekik sosem.

2021. nov. 14. 21:37
 10/16 anonim ***** válasza:
Viktor úr megment minket a sötétségtől.
2021. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!