Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy egy kormány...

Elképzelhető, hogy egy kormányváltás után az ellenzékiek belátnák, hogy mégiscsak jó volt a Fidesz, mert az új kormány nem váltotta be a reményeiket?

Figyelt kérdés

Mátyás király nem igazán lehetett népszerű a jobbágyoknál, mert elég sok adót kivetett rájuk.

De ami utána következett az alapján talán beláthatták, hogy mégsem volt olyan rossz. Talán ennek is az eredménye az a sok népmese Mátyásról.


nov. 24. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Biztos, hogy ez lenne, ezért is térhetett volna vissza a Fidesz 2010-ben kétharmaddal.
nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Depends. Attól függ, miben remenykedett az adott ellenzéki.
nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%

Külföldi ismerősök mondták, hogy "már rég meg kellett volna csaucseszkuznotok Orbánt".

Rákerestem, de semmit sem jelent a google szerint.

Mit jelenthet?

nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Ezt tizen éve tudja minden normális ember.

Miért kéne ezt elképzelni.

nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Én nem vagyok normális, igy nyugodtan merül fel bennem a kérdés, hogy a mostani országban, mégis, mi az, ami annyira jó, hogy Orbán Viktort kormányon tartsuk?
nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Persze hogy elkepzelheto. Meg az is, hogy bejon a kormanyvaltas, es jobb lesz utana. Meg az is, hogy nem lesz tobbe kormanyvaltas. En legalabbis siman el tudom ezeket kepzelni, eleg elenk a fantaziam.
nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha van valami, ami szar, majd megválasztunk egy másikat amiről kidrül hogy szintén szar, akkor nem az első szart kell visszahívni, hanem választani kell egy harmadikat, egy negyediket, stb. ameddig meg nem találjuk a jót. Magyarországon szerencsére van egy rakás párt, bőven lehet közöttük váltogatni, illetve nagyon jó koalíciós kormányok is alakulhatnának.
nov. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Amit 7# mond az a helyes szerintem is.

HA kell, fél évente leváltani a bandát.

nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4%
7: Valójában nincs egy rakás lehetőség, alapvetőn kétféle eredmény születhet, Orbán vagy Gyurcsány.
nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Személy szerint akkor se sírnám vissza a mostani kormányt. Azt belátnám és elismerném, ha az új kormány is rossz, de ez esetben keresnék mást, akire szavazhatok. Nem ragaszkodnék hozzájuk ilyen görcsösen, mint ahogy azt a mostani kormánypárti szimpatizánsok teszik. Minden harag nélkül, de én tényleg nem értem, hogy miért jó bármelyik párthoz is ennyire ragaszkodni.
nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!