Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád, hogy egy nő...

Támogatnád, hogy egy nő legyen Magyarország miniszterelnöke?

Figyelt kérdés

Én nem igazán. A férfiak inkább a stratégák, akik képesek a reálisabb gondolkodásra. Egy jó vezető általában férfi.

A nők hajlamosabbak inkább érzelem, empátia alapján döntést hozni. Gondoljunk csak bele. Az EU-ban, nyugaton sok női politikus van/volt.

Angela Merkel, Ursula Von Der Leyen stb.

Ők jelentős károkat okoztak az európai kontinensnek. Nem feltétlen azért, mert ez volt a szándékuk, hanem mert empatikusak... Ugye, szegény menekültek, fogadjuk be őket, megtudjuk oldani (Willkommenskultur). Holott, aki józanul gondolkodott, az már tudta az elején, hogy hatalmas baj lesz belőle, és nem tudunk megbirkózni ennyi migránssal. Ez csak egy példa volt a sok közül.


2023. nov. 25. 12:21
1 2 3
 11/27 L.. István ***** válasza:
51%
Egy háziasszony pl. jó lenne. Alaposan megnézi, mire adja ki a pénzt, nem költ értelmetlen hülyeségekre.
2023. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
41%

#8: hamis okozat.

Sem a vezetők neme, sem a fegyverkezés nincs oksági viszonyban a klímaválsággal.

2023. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 D-Mano ***** válasza:
19%

Én (amúgy anti-feministaként) általában azt nézem, ki mit és hogyan csinál, amikor megítélem, nem pedig azt, hogy mi van a lába között.

Engem nem érdekel, hogy milyen nemű lesz Magyarország miniszterelnöke, engem az érdekel, milyen képességű és mik a szándékai.

Csak 1 példa: Dúró Dóra például rendkívül jó miniszterelnök lenne, az ő képességei és szándékai jelentősen előre vinnék az országot.

2023. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
50%
#7 Forrás: Szerb Antal: VII. Olivér
2023. nov. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért nem, mert nő, de ellene sem lennék pusztán ezért. Férfit sem támogatnék azért, mert férfi.
2023. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
15%
Szopottgombóc fejű Dobrev Klárika NE legyen az.
2023. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
93%

Hozzáértő embereket kellene az ország vezetésével megbízni.

A cégeket sem utcáról összeszedett hülyékkel irányítják (Kivéve a Mészáros cégcsoport), mert működésképtelen lenne.

Orbán meg a slepje egy rakás hazudozó, akik a lopáson kívül semmiben sem jeleskednek.

2023. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
66%
Csak akkor ha transznemű, és leszbikus.
2023. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
46%
Sokáig azt gondoltam, hogy igen: végre jó lenne egy nő az ország élére. Megkapta a lehetőséget Novika, aki sorra el is b*sza azokat. Innen nézve meg akkor mostmár hótmindegy, hogy egy Viktorta kaliberű egyed marad a hatalmon ítélet napig.
2023. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
61%
#12 Szerinted a fegyvergyártás a XX. században milyen mértékben járult hozzá a széndioxid-kibocsátáshoz, hahó?!
2023. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!