Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyenek a filippínó vendégmun...

Milyenek a filippínó vendégmunkasaink?

Figyelt kérdés

Balhésak? Jól dolgoznak? Tudnak viselkedni?

Csak annyit tudok, hogy az átlag elég vallásos. Szerencsére keresztények.


nov. 26. 01:19
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Egy-két év múlva lehullik majd a rózsaszín függöny és nagyot koppannak majd, hogy nincs is olyan hatalmas különbség az ő országuk és Magyarország közt. Sajnálom őket.
nov. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Biztos marha jól érzik itt magukat a -5 fokban, 4 órakor már vaksötétben.

Majd rájönnek ja, inkább egy putriban reszelgetik tovább a sorszám nélküli parabellumokat.

nov. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Indonézeket hozattak az én cégemhez.

Nem balhésak.

Muszlimok... Ezért csináltak nekik imaszobát wtf

Csak férfiak 😟

A lelépett munkamániás hajtós ukránokhoz képest a teljesítményük értékelhetetlen.


KB olyanok mint a diák munkások.

Jelen vannak, a cég megkapja utánuk az állami támogatást, aztán nem csinálnak semmit.

nov. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Amiket én tapasztaltam: normálisak, nem balhéznak, tisztelettudóak, normálisak, szépen beszélnek angolul.


Van egy olyan hátrányuk, hogy néha random hangosan énekelnek, bandáznak, akár munkahelyen, akár szálláson. De ha illedelmesen szólsz nekik, hogy ezt ne csinálják, akkor őszintén elnézést kérnek, befejezik.


Nekem semmi bajom sincs velük.

nov. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Az a fura, hogy ezeket az embereket szükségesnek állitja be a magyar politika -amit én megértek, hisz magyar ember már nem tud ebben az országban megmaradni-, de, hogy közben meg a szexuális forradalmat akarja a kormány visszacsinálni úgy, hogy egy olyan országból telepit be álltalunk tökre átvizsgált és elfogadott és szabálykövető embereket behozni, ami a szexturizmusról és a transzexualitásról hires...


igencsak skizofrén egy helyzet.

nov. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
5: Csak neked jut ez eszedbe a vendégmunkásokról.
nov. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A filippínókról nem tudok nyilatkozni, de a legnagyobb számban jelen lévő csoportról vannak tapasztalataim. Mint valami bedrogozott munkamániás hörcsög, megállás nélkül dolgoztak, de iszonyatosan szrul. Nem volt nap, hogy valamelyik ne bszott volna el valamit, vagy akár a teljes napi termelése kuka. Pedig csak az idomszert kellett volna beledugnia, hogy jó-e. És ez egy forgácsolóüzem volt, ahová elvileg csak műszaki végzettséggel lehetett bekerülni (legalábbis a magyaroknak).

De nem ok nélkül melóztak ennyire, többség a próbadőt sem töltötte ki. Pár hónap alatt összekapartak amennyit csak lehetett, aztán léptek le nyugatabbra. A szállón lévők pedig meséltek érdekes dolgokat. Ahogy végetért a műszak már kezdték is a vedelést. Bár a folyamatos heti 7, napi 12 órázást gondolom nem is lehetett másként bírni. Aztán tajtrészegen felgyújtották az ágyat, szétverték az ajtókat, összeszrták a falat, emeletről dobálták ki a tv-t... stb. Ha a többi kolléga nem mutat ezekről képeket, akkor el sem hinném. Végülis miért érdekelte volna őket, ha amúgy is lelépnek pár hónap múlva...

nov. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Am az én cégem elég egyedien oldotta meg a munkaerő hiányt.

Lemegy 5-6 busz Borsodba, felvesz 250 cigányt és ők a fizikai állomány.


Elsőre azt hittem hogy rendszeresek lesznek a verekedések a lopások... De nem. Teljesen nyugisok.

Ami a meglepő, hogy a cigók gyűlölik és fúrják egymást. Semmilyen összefogás nincs köztük.

2-3 fős csoportban vannak és a legrosszabb fajta besúgók.

Ha a 2-3 fős csoportjukon kívüli csinál vki vmi hibát, már rohannak is a csop vezhez jelenteni.

Erényüknek tartják ha ki tudják rúgatni, ki tudják fúrni egy munkatársuk.

nov. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kínait ázsiait ukránt cigányt kibasznám az országból a faszba enyhén fogalmazva...
nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!