Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jöhet valaha olyan párt, ami...

Jöhet valaha olyan párt, ami alternatívája a Fidesznek?

Figyelt kérdés

Én alapvetően a Fideszre szavaztam a legutóbb.

2018-ban és 2014-ben viszont a Jobbikra.2018-ban lett volna lehetősége a Jobbiknak leváltania,de nem adtak bele anyait, apait.


Én is szeretném leváltani a Fideszt, hiába szavaztam rájuk legutóbb.


Alapvetően az a probléma,hogy nincs alternatíva, olyan alternatíva, ami megfelel egy jobboldali nézetű,nemzeti érzelmű embernek.

Az ellenzéki összefogással az volt a probléma,hogy azokat a módszereket vezették volna be, amik már egyszer megbuktak, illetve nyugatról másolt módszereket, amik ott helyben is vitatottak és kártékonyak.PL:Lmbtq politika, iskolai érzékenyítés.Túlzott kisebbségvédelem, nyitott ajtók politikája...stb


Ezek a dolgok teljes mértékben elfogadhatatlanok, ahogy mondják mostanában "red flag".



Annál, amiket ők szerettek volna, még a Fidesz is jobb, de a kérdés nem erről szól.Hanem arról,hogy jön-e végre olyan politikai erő, ami jobb a Fidesznél?


2023. nov. 26. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Ott van a Mi Hazánk.
2023. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

"Én is szeretném leváltani a Fideszt, hiába szavaztam rájuk legutóbb"


Dehogy szeretnéd :)

Általában az ember nem válasza a becstelenséget, a korrupciót, a teljes gerinctelenséget mint "kisebbik rosszt".


Akik a fideszre szavaznak azok maguk is romlott emberek, vagy ki vannak szolgáltatva a megélhetésük miatt, vagy olyan helyzetbe hozta őket a korrupt állam.

2023. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1#


Nem komolyan vehetőek.

2023. nov. 26. 18:35
 4/13 A kérdező kommentje:

2#


Tévedsz.


Pusztán ideológiailag közelebb állnak hozzám, mint a szivárvány zászlós összefogás.

Ennyi.


Olyanra nem szavazok, akikkel alap kérdésekben nem értek egyet.

2023. nov. 26. 18:36
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Aki a fideszre szavaz, az a becstelenségre, a magyarok pénzének az elsikkasztására, a sajtószabadság felszámolására szavaz, az oroszországhoz tartozásra, a demokrácia felszámolására, a kastélyok, földek ellopására, az országunk évtizedekre eladósítására szavaz.

Magyar emberek százezreit teszi tönkre a fidesz-NER rák, hogy maguknak szállodák, yachtok, helikopterek, ferrarik, porschék legyenek.


Aki a fideszre szavaz, és nem kényszerből akarata ellenére teszi, az egy becstelen szar, ez azért legyen tiszta mindenkinek.

2023. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
Nekem nem alternativa egy olyan ellenzék, aki a többségi társadalommal szemben politizál. Így mégis hogyan gondolják, hogy majd alternativa lesznek? Nekem perpill ott van a Mi Hazánk, azokra voksolok, mint alternativa. De az EU pincsikutyáira miért voksoljak?
2023. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Orbán úr helyesen döntött úgy, hogy Putyin úr pincsikutyája lesz.

Nehogy már demokrácia legyen, és a tagországok közösen döntsenek!!

Ebből nem kérünk!!

Nekünk mondja meg Putyin úr, mi a helyes!!

2023. nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

7


Na pont az ilyen mániás gondolkodásúakkal nem akarok egy táborba tartozni. Akkor inkább 10x a fidesz.

2023. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%

TE magad vagy a fidesz 8# Becstelen kamu agitátor, aki idejön álpolitizálni, mert gondolom ez a munkája, közpénzből.

Szomorú ez nagyon ...és ma még te, holnap már egy csomó AI fogja ezt a hazug szart művelni itt...

2023. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

9


Erre ráerősítesz újra.

2023. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!