Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Narancsos kommunisták ezek...

Narancsos kommunisták ezek után is még mindig úgy látjátok hogy orbán nem akar kilépni az eu-ból? 🤡

Figyelt kérdés

[link]


Jó ideje mondom, mindig írtátok ááá nem akar kilépni mert akkor kínának nem lenne fontos stb bla bla bla


Királyságot épít orbán nem országot felfogtátok végre, vagy akkor sem hiszitek el ha egyik éjjel kilépnek reggel meg bejelentik?? 🤡


És nem, NEM kell hozzá népszavazni, ha ebben bíznátok! :D



#vemhesség #pöfeteg #Kilép az eu-ból
nov. 27. 19:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
41%

Ne hergeld magad, próbálj megnyugodni.

Viva Viktor!

nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
58%
Orbanescu bármire is képes, olyan baromságokat csinált már hogy nem lepődnék meg ezen sem.
nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
37%

(A Kedves Kérdező nagyon osztja privátban, szemtől szembe sunnyogna, mint a fotelhuszár. 😂

Ehhjj de keserves lesz neki kivárni a 2026-ot.)

Azért addig csak próbálj meg megnyugodni,nem jelentem a kérdésedet, ne aggódj, elszórakozunk itt rajtad. Szép az élet, vagy már mondtam?

nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
33%

Én csak a fogadóirodáknak hiszek, nem az Indexnek:

[link]


Putyin meghalt, Putyinnak rákja van, Putyinnak szívműtétje volt, köszönöm, én ilyen hírekből nem kérek. Aki komolyan gondolja, hogy ki fogunk lépni, az felteszi rá a pénzét.

nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
30%

Tartok tőle, hogy nincs napirenden ez a kérdés.

Mondjuk hamarosan széthull az hamarosan magától, valahogy kibírjuk addig.

nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

3,4 Mióta egyik kérdés alatt írtam csaj vagyok és utána próbáltál jópofizni priviben, én meg elküldtelek anyukádba? Ilyen rosszul esett? :)


Kérdéssel foglalkozz inkább úgy sincs esélyed :D


Tehát a véleményed hajrá orbán viszlát eu! Köszi, mehetsz is! :D Látszik az eszed a holdról is!

nov. 27. 20:19
 7/33 anonim ***** válasza:
54%

"Az osztrák Die Presse szerint..."


Kapufa! 🤡

nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
20%
Orbán a nyugat feltétlen kiszolgálója. Az a fő feladata, hogy továbbra is megtartsa Magyarországot gyarmatnak és a magyar embereket rabszolgának, tehát esze ágában sincs kilépni az EU-ból.
nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Hú de megváltozott a fideszesek hozzáállása :D

Szóval úgyis szétesik az eu akár mehetünk is :D


Minden komcsi a nyugat pusztulását jósolta, eddig mindegyik jóst túlélte :D

nov. 27. 20:21
 10/33 anonim ***** válasza:
59%

Ne görcsölj, ebből már semmilyen hazugsággal nem jössz ki úgysem. Az erőltetett jókedved sem jön át senkinek. Pedig az élet szép....és tényleg. 😊

Hajrá Magyarország!

nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!