Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El tudnátok képzelni Vona...

El tudnátok képzelni Vona Gábort Magyarország miniszterelnökének?

Figyelt kérdés

Szerintem eléggé megérett a pozícióra.

Akit érdekel, itt megtekintheti a legfrissebb beszélgetést vele: https://www.youtube.com/watch?v=PtAbTg7IrpA


nov. 28. 00:00
A kérdező szavazást indított:
Igen, szerintem Vonából lehetne egy jó miniszterelnök.
Nem. Szerintem alkalmatlan erre a feladatra.
27 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan már, nincs mögötte komoly párt, és el sem indul a mostani önkormányzatin sem.
nov. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nem kis idő felépíteni egy pártot a nulláról.
nov. 28. 00:11
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi felhozatalból ő a legszimpatikusabb.
nov. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1%
2: Csakhogy neki volt egy pártja, amit otthagyott, és egyszer már bedobta a törülközőt mert nem bírta tovább, és abbahagyta a politizálást, ez nem túl jó előjel.
nov. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hibátlan, de a jelenlegi brancsból így is kiemelkedik. Félőrültekkel van tele a politika.
nov. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Nem szeretném, ha ő lenne a miniszterelnök. Bár kétségtelen, hogy nagyon jól beszél, azt mondja, amit hallani szeretnénk, és ezért sokan most egy új messiást látnak benne. De nem szabad elfelejteni, hogy neki is nagy szerepe volt a jelenlegi helyzet kialakulásban. Azt mondja ügyek mentén együtt fog működni a DK-val is, meg a Fidesszel is. Hát ő már régen is együttműködött bizonyos fontos kérdésekben Gyurcsánnyal és Orbánnal is. Ilyen volt például a társadalmi szolidaritás lerombolása, a szociális háló lebontása. Vagy például az orosz barátság. Ne felejtsük el, hogy kormányon Orbán is, és Gyurcsány is Putyin nagy haverja volt. Azt is ő mondta ki először, hogy meg kell keresnünk keleti testvéreinket: https://www.youtube.com/watch?v=vPr1nAULo6g

Talán nem kéne tovább ebbe az irányba mennünk. Jó, tudom, nagyon "meggyőzően" tudja mondani, hogy megváltozott, de már itt is nagyon "meggyőzően" beszélt. Ilyen alapon Gyurcsány is megváltozott, most nagy szociáldemokrata lett. Orbán is megváltozott, de már hányszor! Attól félek, hogy megint vissza fogunk sétálni ugyanabba a f@szerdőbe.

nov. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a mostani felhozatalból a legszimaptikusabb. Miniszterelnöknek most még kicsit nehéz elképzelni, hogy pár hónapja alapított csak pártot, de talán már tényező tud lenni a következő választáson. Aztán meg ha kitart az elvei mellett pár ciklusig, akkor akár még lehet is belőle miniszterelnök.
nov. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

"és egyszer már bedobta a törülközőt mert nem bírta tovább, és abbahagyta a politizálást, ez nem túl jó előjel."

Orbánnak is volt egy időszaka, mikor nem járt be a parlamentbe durciból, azt is fel lehet fogni úgy, hogy egyszer már bedobta a törülközőt, mert nem bírta tovább.

nov. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7%
Kisz tagnak hamarabb, mint vezetőnek. Nekem egy kicsit olyannak tűnik, mintha az öreg komcsik bízták volna meg azzal, hogy a fiatal nemzedéket vezesse.
nov. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9%
Inkább az ország vezető színészének tudnám elképzelni. A gárdás videóból jól látszik, hogy nincs azonos intellektuális szinten a hallgatóságával, csak szerepet játszik. Mintha azzal bízták volna meg, hogy őket vezesse. Most meg egy másik szerepet játszik, mert most egy másik csoport vezetésével bízták meg.
nov. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!