Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El tudnátok képzelni Vona...

El tudnátok képzelni Vona Gábort Magyarország miniszterelnökének?

Figyelt kérdés

Szerintem eléggé megérett a pozícióra.

Akit érdekel, itt megtekintheti a legfrissebb beszélgetést vele: https://www.youtube.com/watch?v=PtAbTg7IrpA


2023. nov. 28. 00:00
1 2
 11/12 MDaniel98 ***** válasza:
100%
A politikában általában a vezetők okosabbak a pártjaik választóinál, minél nagyobbra nőnek, annál inkább.
2023. nov. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
57%
#11 Ez igaz. De itt nagyon éles volt a kontraszt. Egy nagyon intelligens, jó beszédű politikust hallottunk, a közönsége pedig bekiabálásaikból ítélve, igencsak egyszerűnek tűnt. Nyilvánvaló, hogy Vona csak egy szerepet játszott, hogy megfogja ezt a választói réteget. Most meg egy másik réteget, a fideszből kiábrándulókat akarja megfogni. Egyébként én magam is egy kiábrándult fidesz szavazó vagyok. Csak én nem mostanában ábrándultam ki belőlük, hanem már nagyon régen. Így talán már nem is számítok annak.
2023. nov. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!