Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem megalázó a magyar emberekr...

Nem megalázó a magyar emberekre nézve a Fidesz Ukrajna elleni uszítása? Szerencsételenek az orosz agresszió áldozatai, Orbánék meg még ahelyett hogy segítenék őket még rátesznek egy lapáttal.

Figyelt kérdés

2023. nov. 29. 18:17
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
24%
Én szégyenkezem, amikor a kollégáim kérdezik, hogy miért ruszkiszimpatizánsok a magyarok.
dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
20%
Mondjuk azèrt, mert Ukrajna minden fórumon tàmad minket, ahol csak lehet, keresztbe tesz nekünk.
dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
27%

"Mondjuk azèrt, mert Ukrajna minden fórumon tàmad minket"

Itt a Gyakorin pl. nem támad minket Ukrajna.

dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 Jeffrey Spender ***** válasza:
24%

# 33


Csak nekem tűnik így, hogy a Gyakorin egyoldalú ukrán / EU-s / NATO / USA narratíva dübörög ?

dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
27%
@34 Itt is bőven sok van ruszkiszopóból, nyugi.
dec. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 Jeffrey Spender ***** válasza:
24%

Mivel különb az ukrán, mint az orosz ?


Csak azt nem értem hogy mire ez az ég és föld különbségtétel az ukrán és az orosz között ? Kb egy svéd - afrikai szintű különbségtételt írtok le, holott az orosz - ukrán ugyanolyan testvérnép mint pl a román - moldáv vagy cseh - szlovák, vagy akár osztrák - német - svájci.

dec. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
42%

"Csak azt nem értem hogy mire ez az ég és föld különbségtétel az ukrán és az orosz között ? Kb egy svéd - afrikai szintű különbségtételt írtok le, holott az orosz - ukrán ugyanolyan testvérnép mint pl a román - moldáv vagy cseh - szlovák, vagy akár osztrák - német - svájci."

Annál inkább nem értem, miért különbözteted meg őket

dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
68%
Kedves Jeffrey! Már megfogadtam, hogy nem reagálok a mantraszerűen hajtogatott zöldségeidre. De most mégis felhívom a figyelmedet arra a tényre, hogy Putler barátod ezt a testvériséget vagy rokonságot ezekben a pillanatokban is éppen tönkrevágja a következő pár száz évre. És ez CSAK és KIZÁRÓLAG az ő hibája, nem másé, mivel ő az AGRESSZOR. Most pedig tessék, indíthatod a következő mantrádat a Majdannal meg a Donbasszal, meg a többi hazug Putler-propagandával, mikor mindösszesen arról van szó, hogy egy pszichopata imperialista gonosztevőnek nem elég a rendelkezésére álló 17 millió négyzetkilométer az ott található nyersanyagokkal, amikkel akár fel is virágoztathatta volna Oroszországot. Lukasenkát sikeresen visszaterelte az akolba, Ukrajnában már nem boldogult. De ha végül mégis összejön neki valami, a civilizált világba akkor sem fogadják már vissza Oroszországot, amíg ez a rohadt rezsim élősködik rajta, és ez tragédia, érted? Ez a legnagyobb tragédia. Sikerült Kim elvtárs és az ajatollahok szintjére süllyedni.
dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 Jeffrey Spender ***** válasza:
24%
Te név nélkül írogató 38-as, te nem hajtogatsz mantrát, hogy Putler, Kim, meg ajatollah ?
dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 Jeffrey Spender ***** válasza:
24%

38-as.


Én fordítva kérdezek.


Miért bálványozod ennyire Ukrajnát ?


Miért állsz úgy a kérdéshez, mintha Ukrajna oszthatatlan egész lenne ?


Mi lenne, ha felosztanák őket egy Jobb, és egy bal parti Ukrajnára, és délre, és vigyék őket a Nyugat, ill. Oroszország ?


Samuel P. Huntington már 1996-ban is javasolta Ukrajna felosztását, különben potenciális konfliktus lesz belőle, és sajnos be is jött a jóslata.


És miért az oroszokra mutogatsz egyoldalúan ?



Én azt mondom, hogy mindegyik fél hibás, és az van 5 fél is, nem pedig leegyszerűsíteni az olvasatodban egy Kelet vs. Nyugat, az ősgonosz, és a jó végső, apokaliptikus küzdelmére.



Amúgy Oroszország a Krím ellenére Dél-Koreával is kereskedett. Dél-Koreának harckocsikat, és nagy hatótávolságú légvédelmet adott 2017 környékén.


Észak-Korea meg a Kalasnyikovnál komolyabb fegyót nem kap.


Ez is jelzi, hogy Oroszország kit tekint tárgyaló és üzletelő félnek.

dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!