Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány fokra lehet felfűteni...

Hány fokra lehet felfűteni idén télen a lakást/házat?

Figyelt kérdés
Volt ilyen megszorítás a fidesz előtt?

2023. dec. 1. 20:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Ahányra pénzed van. Senki sem szól bele. Bár nem hiszem hogy negyven fokos lakásból kimenni a fagyra egészséges.
2023. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
39%
A miénket -10 fokos kinti hőmérsékletnél 29 fokig lehet fűteni az alaprendszerrel, tavaly előtt kipróbáltam.
2023. dec. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%

"Amúgy meg hogy konkrétan írjunk számokat is, 160 nm-es 10 éve épített házban, 22 fokkal simán benne maradtunk a rezsi támogatott gázárban tavaly."


akkor én is irok hozzá neked: itt momentán 40 cm hó van, szakad egész estig tovább, senki nem megy sehova, egy 1960-as épitésű társasházban vagyunk, 21,7 fok van jelenleg bent és semmilyen támogatásra nincs szükségünk. ja mi már rég megfagytunk és éhenhaltunk amúgy is :D (Németország, Rosenheim)

2023. dec. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire akarod. Vagy amennyit ki tudsz fizetni. Tavaly a közintézményekre volt 18 fokos korlát, de idén már arra sincs.
2023. dec. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%

ma 08:32

Azt elfejeltetted írni, hogy 420 forint nálatok a földgáz köbméterének az ára. (azt még a kamu 700 ezret fizettem pluszba hozzászóló se érte el, mert neki is csak 320-ra jönne ki az átlaga)


Mennyi most nálatok a minimálbér? nettó 1450 euró? Az kb. 1300 köbméter gáznak felel meg. Tehát oda jutott a nagy és fejlett Németország, hogy egy ottani minimálbéres többet költ arányaiban fűtésre, mint a csóró magyar. (a magyar minimálbér 1480-ra elég) Tényleg királyok vagytok.

2023. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!