Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miėrt nem kedveled a libsiket?

Miėrt nem kedveled a libsiket?

Figyelt kérdés
dec. 3. 00:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Én kedvelem őket. Én is az vagyok.
dec. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Kedvelem őket.

A teljesítmény nélküli, lepke agyú, nemzeti színekkel leöntött fost is megevő jobbágyokkal van inkább problémám.

dec. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Amiatt,amiért az illibsiket
dec. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Mert a liberalizmust, amit eredetileg arra találtak ki, hogy mindenki számára egyenlő jogokat és lehetőségeket biztosítson túszul ejtette egy csapat szélsőséges gondolkodású, gátlástalan idealista. A társadalom stratégiai pontjait (felsőoktatás, média, politikai testületek) belülről elfoglalva dühödt türelmetlenséggel igyekeznek kiterjeszteni a hatalmukat az élet minden területére, és próbálják rákényszeríteni a sokszor természetellenes és a józan észt is nélkülöző elképzeléseiket mindenkire.
dec. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

#4

Ezt hazudja neked a nindzsakormány médiája. A valóság ezzel szemben az, hogy akiket ők liberálisként emlegetnek, azok csak egy normális országban akarnak élni. Tudod, Kádár-nosztalgia, egyházak támogatása, felesleges látványberuházások, gyűlöletkeltő progaganda, migránsoktól rettegô falusi alkoholisták és szavazati joggal rendelkező buckalakók nélkül. De ugyebár az aljanép sajnos többségben van, és őket ezzel lehet megvenni. Aki meg le tudja írni a nevét, az úgyis elmenekül nyugatra.

dec. 3. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

A liberalizmus káosz teremtésre jött létre - nézd meg a franczia forradalmat ahonnan indult, az is pár év alatt felfalta saját gyermekeit, ez az anarchia természete.

Ennek ellenére sokan szeretik a liberálisokat, hiszen mint egy cukrosbácsi szerűen ezerféle szabadságjoggal kábítják a népet. De ugye ahogy a cukrosbácsi sem jótékonysági intézmény, úgy a liberalizmusban is előbb-utóbb belenyúlnak az ember nadrágjába...

dec. 3. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Én kedvelem, bár csak 1 darab szigetről van szó, szal', a többesszámot nem értem, de egy klasszikus szépségű görög szigetet, mégis, hogy nem lehet kedvelni?
dec. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, te illiberális vagy? És ha igen, az mit jelent számodra? (Ha lehet, most ne a nemlétező LMBTQ-propaganda- és migránssimogatás-ellenes szólamokkal gyere, hanem fogalmazd meg, hogy számodra mit takar a szó.)
dec. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

Azért, mert amit a liberalizmus nevében művelnek, annak semmi köze a liberalizmushoz. Párbeszédre képtelenek, szerintük minden vita meg van oldva dühödt homofóbozással és nácizással.

Még azt sem értik meg, hogy az övékétől vannak más vélemények is, és emiatt habzó szájjal nekirongyolnak bárkinek.

dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

8


A kérdésre te sem tudtál válaszolni. Már várom a kötelező wikipédiás linket a liberalizmusról, aminek pont ti nem feleltek meg.

dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!