Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párt mellett érdemes...

Melyik párt mellett érdemes elköteleződni, ha az ember utálja a libsiket és a fideszeseket is? Nektek is elegetek van belőlük?

Figyelt kérdés
Szerintem mindkettő ugyanolyan szekta.

2023. jan. 4. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Soha, egyik párt mellett sem vol érdemes elköteleződni, ilyet a birka nép csinál...
2023. jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Inkább Gyurcsányék ellen. Szemeket lövettek ki, költségvetést hamisítottak.
2023. jan. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 D-Mano ***** válasza:
0%

Sajnos nincs "baloldali" alternatíva. Csak "jobboldali". Az pedig a Mi Hazánk Mozgalom. A baloldali szavazóknak is venniük kellene szerintem egy jó nagy adag szódás vizet, és lenyelniük ezt a tényt, már ha valóban kormányváltást akarnak, mert az 12 éve látszik, hogy a lejárt, arcvesztett, köpönyegforgató, valódi együttműködésre képtelen baloldali pártokkal, politikusokkal nem megy majd.

Vagy:

lehet új pl. baloldali pártot is alapítani...

2023. jan. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Csak szólok, hogy a Mi hazánk a Fidesz csicskapártja.
2023. jan. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
dr Görény pártja, -nem jut eszembe a nevük, pedig már választást is nyertek-
2023. jan. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Kutyapárt
2023. jan. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szavazni és utána itt puffogni, hogy minden rossz, sokkal viccesebb:) És az az igazi birkaság, de egy agysejttel pont elég.
2023. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elköteleződni egy párt mellett csicskák szokták.
2023. jan. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig te még ezeket se ismered.

Egyébként nevek alapján senki felé nem érdemes elköteleződni. Programok felé már jobban, tettek felé még inkább. Mondok példát. Aki vagyont gyűjt mások kárára, arrafelé nem az elköteleződés, az üldözés a helyes szó. Aki ígérget és én beveszem, majd látom, hogy az ellenkezőjét teszi kormányként, ott az elköteleződésnek azonnal vége. Azt tudom, aki kormányon van, annak vannak cselekvési lehetőségei érdekemben. Aki nincs kormányon, ebben elégkevés lehetősége van. De például, ha azt hangoztatja, hogy mások érdekében fontos cselekedni, meg is mondja kik érdekében, majd ha azoknak problémájuk van, látványosan melléjük áll. Vállal ezért kényelmetlenséget. Például fáradságot, hideget, konkrét munkát. Arra már érdemes figyelni.

Ráadásul ilyenből elég kevés van, ezért kilógnak a tömeg masszájából.

2023. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#1, ha igazad van, akkor itt nehogy birka, de emelkedett nép van. És milyen rosszul megy nekik. Pedig ha igazi birkák volnának, akkor itt aranyélet lenne, ide migrálna német, francia, svájci.


Szóval vannak itt gondok a lényeglátással.

2023. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!