Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Tanulom Magam-os Attis...

A Tanulom Magam-os Attis eladta magát a Fidesznek. Ti meglepődtetek?

Figyelt kérdés
Csinált egy videót a woke-ról, amiről azt hittem, hogy jó lesz, de végig Fideszes propagandát tol benne. Néha próbálkozik hamis középre húzással, mintha ez egy olyan ügy lenne, ahol ennek helye van. Sapkás Piréz is kommentelt alá, hogy reméli, nem egyikmásikozás lesz. Hát pont az lett.

dec. 5. 19:16
A kérdező szavazást indított:
Le vagyok döbbenve, belőle nem neztem volna ki
Már sejtettem, hogy a Fideszhez húz
Egyértelműen Fideszes volt mindig is
9 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem a személyednek megfelelő műsor a Heti Hetes lenne. Ott mindenki balos volt, nosztalgiázhatsz, mert van belőle elég a youtube-on. Gálvölgyi nagyon jó kommer dumákat tol benne, megalázva önmagát. Még akkor is a Fityiszen lovagoltak, amikor szoci uralom volt. Mi lenne ma?!
dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom miről van szó de biztos.
dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Már a csapból is a fidesz és az oroszpropaganda folyik, már nem is csodálkozok semmit.
dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%

3.


Ajvé, Fidesz. A jó baloldalt elnyomják :(

dec. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Akinek egy kicsit is értelmes, és mindktét oldalt képes kritizálni, az már egyből "eladta magát". Fú, de eszesek egyesek...
dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Troll kérdés, jelentsétek.
dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Te nem adtad el magad a fidesznek? Mert ez a kérdés a nemzeti konzultáció lehetőségeit idézi.

Jobban hasonlít a sapkás piréz és társai a fideszes propagandistákra, mint gondolnánk.

dec. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

#7


+1

dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Szóval ezért éreztem mindig valami megmagyarázhatatlan unszimpátiát. Sok videónál kiadta találatként, "tanulom magam" 3s inkább nem néztem meg, azt a hangot elviselni kőkemény idegrendszer kell sok-sok C-vitamin és magnézium.
dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a videót, nem érzem Fidesz propagandának. Az nem baj, hogy nem szélsőséges.
dec. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!