Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is szörnyen meglepődtetek...

Shan-Yu kérdése:

Ti is szörnyen meglepődtetek és csodálkoztok azon hogy történetesen a müncheni tömeggyilkossság elkövetője sem ey őshonos európai hanem egy ázsiai migráns volt?

Figyelt kérdés
Én meg vagyok döbbenve, iráni volt a pasi. Meg voltam (iletve persze most is vagyok!!) győződve arról hogy a Fidesz a migránspolitikájával a vesztünkbe rohan!! http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__7964..

2016. júl. 24. 00:50
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
22%

Merki úgy reagált rá, hogy meg tudja érteni, ha valaki aggódik a migránsválság miatt.


Mi lesz veletek ballerek most? El kéne már ismerni...

2016. júl. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 tetro ***** válasza:
33%
Attol lepödnék meg ha egyszer egy ilyen gyülölködö gyök2 szintü retorikai készséggel megfogalmazott troll kérdés helyesirásilag megütné a minimum szintet.
2016. júl. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 Shai-Hulud ***** válasza:
87%

Igen, sörnyen meglepődtünk, és csodálkozunk rajta.

Most jó?

2016. júl. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
72%

"Attol lepödnék meg ha egyszer egy ilyen gyülölködö gyök2 szintü retorikai készséggel megfogalmazott troll kérdés helyesirásilag megütné a minimum szintet."


Ellenőrizted már a saját hozzászólásod? :D

2016. júl. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
66%
Ti is meg vagytok lepődve azon, hogy férfi volt és nem nő? Ti is meg vagytok döbbenve, hogy vallásos volt és nem ateista? Ti is meg vagytok döbbenve, hogy egy olyan országban nőtt fel, aminek a példáját Magyarországon is követik?
2016. júl. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
84%

"aminek a példáját Magyarországon is követik?"


Minek követik a példáját? :D

2016. júl. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
42%
Most mondjak pártokat, amelyek szoros barátságban vannak Iránnal? Szerintem te is kitalálod melyikre gondolok.
2016. júl. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem független a származásától az, amit tett. Ami tény viszont, hogy bántották és kiközösítették a társai az iskolában (elsősorban törökök) és ezért kattant be. Aljasság Breivikhez hasonlítani és lenácizni.


Sokkal inkább Elliot Rodgerhez hasonlítható.

2016. júl. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

"Ti is meg vagytok lepődve azon, hogy férfi volt és nem nő?"

Én még női terroristáról sose hallottam van. Van olyan?


"Ti is meg vagytok döbbenve, hogy vallásos volt és nem ateista?"

Az ateizmus a legkártékonyabb vallás, mivel (érték)állítás helyett (érték)tagadásra épül. A 40 év kommunista diktatúra agymosásának az eredménye, hogy sokan pozitívabbnak állítják be mint például a kereszténységet, iszlámot vagy zsidó vallást. Amúgy például 1968-ban az ateisták randalíroztak évekig Párizs utcáin, de ők egyrészt valamiért hősöknek vannak

beállítva ezért, másrészt az akkori hatalom nem törette össze békés tüntetők lapockáját és egyéb csontjait és nem lőtt ki egy ártatlan szemet sem amikor mindez zajlott.


"Ti is meg vagytok döbbenve, hogy egy olyan országban nőtt fel, aminek a példáját Magyarországon is követik?"

Például abban, hogy a magyar jogszabályok 98%-a Nyugat-Európa és Amerika mintájára íródott? Meg abban hogy Magyarország egy keresztény, azon belül is leginkább római katolikus ország, és nem muszlim? Meg aztán, Magyarország szokott atombomba gyártásán dolgozgatni??

2016. júl. 24. 07:26
 10/40 A kérdező kommentje:

"Most mondjak pártokat, amelyek szoros barátságban vannak Iránnal? Szerintem te is kitalálod melyikre gondolok."


A tömeggyilkos egy iráni-német kettős állampolgár volt. Most mondjak olyan pártokat, amelyek nem csak hogy szoros barátságban vannak Németországgal, de szolgalelkűen meghunyászkodni mindent átvesznek az ottani (migráns)politikábóL, ahelyett hogy a magyar nép igényeit és érdekeit néznék? Szerintem te is kitalálod melyikekre gondolok.

2016. júl. 24. 07:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!