Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi Hazánkosok, ti melyik...

D-Mano kérdése:

Mi Hazánkosok, ti melyik pártot támogattátok a Mi Hazánk előtt?

Figyelt kérdés

dec. 6. 08:41
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
MSZP
DK
Jobbik
Magyar Kétfarkú Kutyapárt
Momentum
LMP
Nem pártot, hanem az ellenzéki összefogást támogattam
Semelyik pártot nem támogattam a Mi Hazánk előtt.
Egyéb, leírom kommentben
26 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Jobbik, de '18-ban egyéniben az lmp jelöltre szavaztam, mert az volt az esélyes és nem akartam fidesz 2/3-ot.
dec. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 progizo ***** válasza:
96%

A MIÉP-et, illetve a Jobbikot.

Ezek a pártok amúgy ma sem ellenszenvesek nekem, tehát ha többre is szavazhatnék egyszerre, akkor rájuk is voksolnék, de jelenleg a MHM-at látom a legerősebb olyan pártnak, amely a nemzeti-hazafias eszméket, gondolatokat képviseli.

dec. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2006-ban még a Fideszre szavaztam. Utána, amikor láttam, hogy a Jobbik milyen tökös, és mer beszélni a legnagyobb problémáinkról, átpártoltam oda. Egészen addig voltam jobbikos, amíg nem álltak össze nyíltan gyurcsánnyal, és nem rúgtak ki vagy üldöztek el mindenkit, akinek a pártban gerince volt.
dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!