Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy 5x áron adják a...

Igaz, hogy 5x áron adják a lakosságnak gázt mint amennyiért veszik?

Figyelt kérdés

Ez sikkasztás vagy mi ?


https://www.youtube.com/watch?v=KgpHi5l-b3o


2023. dec. 6. 10:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Jó reggelt, jó reggelt! Ébredezünk, ébredezünk?
2023. dec. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%

Ha Te csinálod, akkor sikkasztás, ha a nagy ember, akkor rezsicsökkentés.


"Az öreg Kohn a reptéren kólát akar venni az automatából, bedob egy dollárt és megnyomja a gombot. Semmi nem jön ki.

Bedob még egy dollárt, megnyomja a gombot, megint semmi.

- Ügyes, nagyon ügyes! - jegyzi meg az öreg."

2023. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Bárcsak 5x-ös ár lenne, de 7x-es :D
2023. dec. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
47%
Amikor meg sem próbálunk más forrásból energiát szerezni, hanem ragaszkodunk hozzá, hogy ugyanonnan vegyük, egyre drágábbé, az nekem nem sikkasztás, hanem nyilt hazaárulás és az ország eladása a forrás országnak.
2023. dec. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

4

Nem érted te szerencsétlen nem veszik drágán!

Mikor fogod fel már ?

2023. dec. 6. 11:01
 6/27 anonim ***** válasza:
19%
Én kíváncsi lennék azért a költségek lebontására is. Mennyi ebből a tranzit díj, a dolgozók fizetése stb.
2023. dec. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%

Extra bevétel az államnak. De mégis államcsőd szélén vagyunk valamiért. Pedig ennél már a harmadik világban sem szarabb az eü, oktatás és egyebek.

Ráadásul ott van még a világrekord ÁFA is.


Néha én is csak lesek, hogy hova a fenébe tűnik el az a sok pénz.

2023. dec. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos, én annyira szerencsétlen vagyok, hogy nem láttam, azt a 15 évre szóló szerződést, amit kormányunk és uralkodónk kötött, tavaly a háború előtt, még februárban, mint, ahogy annak részleteit sem láttam, de, aki látta, az csak annyit árult el róla, hogy nyomott áras.

Aztán azon szerződéseket sem láttam szerencsétlen módon, amit utána havonta jelentett be a nem önálló entitásként üzemelő külügyminiszterünk -akiről egyébként kiderült, hogy nincs is önálló döntési jogköre-.

De a legfurcsább, számomra, hogy szerencsétlen módon, nem értem, hogy miért ragaszkodik az ország máig, ugyanahhoz a forráshoz.


De, tartok tőle, hogy nem én vagyok szerencsétlen, hanem az ország, ezzel a politikai vezetéssel, aki elad mindent a ruszkiknak, meg Kinának.

2023. dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
Évek óta drágábban adják el nekünk a gázt rezsicsökkentés címén, mint amit a világpiaci ár indokolna.
2023. dec. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%

#9

Ha nem így lenne, akkor miből épülne a nemzeti burzsoázia?

2023. dec. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!