Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk szavazóinak az...

A Mi Hazánk szavazóinak az egyharmada diplomás. Akkor mégsem őrült összeesküvés-hívók alkotják a párt szavazóbázisát, ahogy azt a balliberális média mondja?

Figyelt kérdés

dec. 6. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Diplomások közt is van olyan.

Na persze az egyharmad diplomás az azért kérdéses.

dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Manapság már nem kell hasraesni attól, hogy valaki diplomás. Szinte mindenki el tud végezni egy egyetemet, aki akar.
dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Mindenki konteós aki nem a regresszív baloldallal ért egyet valamiben, hát nem tudtad kérdező?
dec. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Átlagban a diplomások intelligensebbek az átlagnál, de ez közel sem jelenti azt, hogy minden diplomás az.

Továbbá a diplomások közül is sokan hisznek - fene tudja miért - idiótaságokban.

De ha csak abból indunk ki, amit a kérdés sugall, még mindig mondhatjuk, hogy a maradék 2/3 abból áll :)

dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
35%
Ez butaság
dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%

Persze, van par diszpinty, akit mutogathattok, hogy a MiTanyank nemcsak mucsai focidrukker jobberek gyulekezete... attol meg a tobbseget kell nezni!

Amikor meg nem valt ki Torocko a Jobbikbol, elmentem szavazatszamlalni hozzajuk, Pesten mentem egy partgyulesukre... tisztara olyan erzesem volt, mintha tanulatlan videki prolik kozott lennek.

dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
U.i.: ja es akkor Turotorta is tiszteletet tette, akkor lattam eloben a kis daralo Barbie-t. :)
dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy valakinek diplomája van nem azt jelenti, hogy nem hisz a konteókban. Ha valakinek van egy diplomája mondjuk jogtudományból miért ne hihetnè el azt, hogy Klaus Schwab a Hold másik oldalán a kínaiak ès a zsidók segítsègèvel kifejlesztette a SARSCoV-2-t, hogy világjárványt idèzzenek elő, ezzel nagyobb hatalomhoz juttatva a gyíkember Mark Zuckerberget, hogy letilthassa a Mi Hazánk facebook oldalát, ès hogy beadhassák az embereknek az oltásokat, ami csak a fehèreknèl termèketlensèget fog okozni, ezzel elősegítve az èszaki felsőbbrendű fehèrember kultúrájának teljes kitörlèsèt a törtènelemből?


Plusz szerintem ők sem hiszik el ezt a sok hülyesèget, csak kell a konteósok szavazata 🤷‍♀️🤷‍♀️

dec. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!