Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit nem ért ezen az ellenzék?

Mit nem ért ezen az ellenzék?

Figyelt kérdés

2010,2014,2018,2022


Még hányszor kell megüzenni,hogy nem kér a magyar nép belőlük?



dec. 8. 05:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Akkor legyen ugye egypártrendszer?
dec. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Amig ki nem mondjuk végre, hogy nem kell nekünk demokrácia, nem kell nekünk jogállamiság, hanem szocializmus kell nekünk, kádári, kommunista módra, akit Moszkvából irányitanak.

Ha ez megtörténik, én megértem.

dec. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Pintér László ***** válasza:
28%

Ne egypártrendszer legyen, hanem egy olyan ellenzék aki képes leváltani a Fideszt. A jelenlegi Ellenzék szerintetek le fogja tudni valaha váltani a Fideszt?

Át tud csalni a fidesz szavazók közül magához szavazókat? Meg tudja győzni a bizonytalan, egyikre sem szavazó réteget, hogy rá szavazzanak?

Jelenleg itt azt látom az oldalon, hogy aki például nem szavaz semelyik oldalra sem, történetesen saját példa, mert Én ilyen vagyok, az is kapja folyamatosan a gyűlöletet az ellenzéki szavazóktól. Egy múltkori kérdés alatt már ott tartottam, hogy a kövi választáson inkább a Fideszre szavazok.

Az ellenzéki szavazók között van valamilyen felsőbbrendűségi komplexus vagy nem tudom mi, de Magukat mindenkinél okosabbnak hiszik és mindenkit lenéznek, megvetnek, kirekesztenek aki nem ellenzéki szavazó, de közben ahhoz is vakok, hogy észrevegyék, pontosan annyira vannak megvezetve a politikusaik által, mint ahogy egy fidesz szavazó.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


De tessék, meg lehet itt is nézni a hatalmas nagy elfogadást és mások tiszteletét egy habzó szájú ellenzékitől.


Elhiszem, hogy sok ellenzéki normális, nem ilyen, de sajnos ez a hangos kisebbség olyan undorító az Én szememben amivel nem szeretnék közösséget vállalni, még egy iksz behúzás erejéig sem. Mondjuk a Fidesszel sem vagyok hajlandó közösséget vállalni, de amíg a Fidesznek meg van a kellő mennyiségű szavazata, így Rám Nekik nincs is szükségük, ellenben az Ellenzéknek meg pont hogy lenne, mégis inkább kontraproduktívan, agresszíven kirekesztenek, leszólnak, jelzőkkel illetnek.


Tuti, hogy erre is fogom kapni a sok negatív pontot, gyerünk, gyorsan-hamar! Az első tíz lepontozó között kisorsolok egy jegyet a felcsúti kisvasútra!

dec. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 steven95 ***** válasza:
100%

2026,2030,2034,2038,2042...

Minden újabb 4 évben el kell majd játszani a "demokratikus választásokat" ezt értjük alatta.

dec. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Dzsonszi ***** válasza:
8%
#3-nak totál igaza van, már húzzák is le az agyhalottak, ahelyett hogy észrevennék magukat.
dec. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

5, rögtön észreveszem magamat, mihelyst mutat nekem bárki is egyetlen olyan embert is ebben az országban, aki nincs összemegafonozva egyetlen kormánykritika után is.

Ha tud bárki mutatni nekem olyan embert, aki kritizálni meri a kormányt és nem támadják be tucatnyian, akkor elhiszem.

dec. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Dzsonszi ***** válasza:
0%

#6


Akkor elég szelektív lehet a látásod, többször volt már az oldalon is szó arról, hogy mit nem szeretnek a fideszesek a Fideszben. És az is egyértelmű, hogy nagyon sok fidesz kritikus csak azért szavaz a Fideszre, mert a mostani ellenzék... hát inkább hagyjuk.

dec. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

7, nem nekem szelektiv a hallásom, hanem a választóknak :(


én hallom a kritikákat, a választók nem hallják.

dec. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Pintér László ***** válasza:
0%

Én folyamatosan kritizálni szoktam a Kormányt, de azt SOHA nem veszik figyelembe az Ellenzékiek, mert csak azt figyelik, hogy miben kritizáltam az Ellenzéket. SZÁMTALAN olyan hozzászólásom van/volt, amiben egyszerre fikáztam a Fideszt meg az Összefogást is, és mi volt a reakció? Én egy fideszes vagyok, szopjam Orbánt, beszoptam a fidesz propagandát, miközben ugyanabban a hozzászólásomban gyakorlatilag a Dunába lövettem volna az egész Fidesz brigádott, de mégis megkapom, hogy NER lovag vagyok meg ilyenek. Csak annyit látnak, hogy ha valaki kritizálni meri az Ellenzéket, az tuti, hogy fideszes Orbán csicskája.

Te tudsz olyan Embert mutatni, aki kritizálja az Ellenzéket, és nem támadják be tucatnyian?

dec. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Dzsonszi ***** válasza:
12%

Egyébként meg pont az ellenzékiekre jellemző ez a valaki nem egyezik velem, akkor csak Fideszes lehet.

Hát a saját összefogásotokban volt politikusokat fideszbérencezitek egyfolytában. A DK-sok szerint Donáth Anna a beépített fideszes, szerintük Gyurcsány a fidesz embere. De volt már fidesz fiókpárt az MKKP is csak azért, mert nem lépett be a sziklaszilárd összefosásba, amiről végig azt állítottátok, hogy ezek aztán mennyivel jobbak a fidesznél és mennyire jól fognak tudni együtt kormányozni. Két másodperccel a bukásuk után meg már egymás hátában forgatják a kést, a Jobbik szétesett, a DK-Momentum egymást szapulja... hát tényleg csodaszép lett volna ha ezek nyernek.


Emellett folyamatosan azt hallgatom, hogy a fideszre csak a vidéki alkoholista suttyó proli emberek szavaznak vagy akik NER-közeliek.


A Fidesz távolról se tökéletes, sőt... rengeteg fideszre szavazó szidja őket ahogy csak tudja, szerintem is rengeteg hibájuk van, de még így is esszéket lehetne arról írni, mennyivel életképtelenebb a mai ellenzék.

dec. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!