Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fideszes csajt akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fideszes csajt akivel ismerkedem zavarni fogja, hogy Joe Biden Elnök Úr a Hősöm?

Figyelt kérdés
nov. 30. 14:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
73%
Tökmindegy.Ha fideszes akkor annyit is ér.
nov. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Igaz. Remélem az sem fogja zavarni, hogy én hiszek az emberi jogokban és a vak komondor sem fogja elverni.
nov. 30. 14:07
 3/36 anonim ***** válasza:
62%
Miért akar bárki fideszes csajjal ismerkedni? Nyilván defektes, keress normálist szerintem.
nov. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
61%
Joe Biden, mint hős? Én eddig csak botladozni láttam az öreget, meg hülyeségeket felolvasni ("...", "error 404"), halott embereket élőnek gondolni, 7 éves kislányt 17 évesnek nézni. Szenilis, demenciája előrehaladott, csúnya dolog a Demokrata Párt részéről egy ilyen beteg, gondozásra szoruló öregembert a reflektorfénybe lökni.
nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Lenézed az időseket?
nov. 30. 14:16
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem... Nem tudom, hogy egy fideszes lánnyal mire fogsz menni. Komolyan nem tudom.
nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
74%
#3: De az is defektes, aki ilyennel ismerkedik. Túl azon, hogy a kérdés egy gyenge kamu.
nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Pintér László ***** válasza:
66%

Szerintem az is defektes aki politikai alapon választ Magának Szerelmet. Kb olyan, mintha azt mondanám, hogy rocker Csajjal nem ismerkedek, vagy cigánnyal, vagy más vallásúval vagy ilyesmi. Szerintem nem ezek határozzák meg egy Ember jellemét. De az Ellenzék legalább megint megmutatta, hogy mennyire elfogadó, toleráns, másokat tisztelő. Aha. Jár a taps!

Az Én baráti körömben is van mindenféle politikai irányultságú, vallású Ember, némelyik tökéletesen az ellenkezőjét vallja, mint Én. És? Ez csak egy téma, ezen összeveszni, vagy összeférhetetlennek lenni... Hát nem tudom...

Nálatok ez ilyen napi 24 órás téma a politika? Nem tudtok másról beszélni? Szerintem nem csak ez az egy téma létezik. Vaterom Mutterom is 30 éve együtt vannak, pedig ellentétesen gondolkoznak a politikáról.

nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Szerintem te rasszista vagy szóval nem állok le vitázni veled.
nov. 30. 14:35
 10/36 anonim ***** válasza:
93%
Ezt tegyük el egy humorosba. :D
nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!