Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok ki mernének állni...

A balosok ki mernének állni vitára gender és szexualitás témában?

Figyelt kérdés
Jobboldali konzervatívként úgy gondolom, hogy csak két nem van és a heteroszexualitás a követendő norma, gyermek csak abból születhet. A világban úgy látom más tendenciák vannak, a nemváltás és az eltérő identitások egyre népszerűbbek és a baloldal úgy tűnik felkarolja ezeket a törekvéseket. Mivel tudnának meggyőzni minket jobboldaliakat, hogy jó ez az újítás és változás kell?

dec. 8. 19:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem, mert a konziknak túl libsi vagyok, a libsiknek meg túl konzi. Az lenne a vége hogy közösen lincselne meg a két tábor. :D
dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem merés kérdése, hanem nem akarnak, mert tudják, hogy ez csak a százezredik rangú probléma, ami ma Magyarországon megoldásra vár.
dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

"a nemváltás és az eltérő identitások egyre népszerűbbek"


Mert most nem millióból 1 ilyen van, mint 20 éve, hanem millióból 3? Mindjárt elkezdek én is rettegni.


"a baloldal úgy tűnik felkarolja ezeket a törekvéseket"


Max Amerikában.


"Mivel tudnának meggyőzni minket jobboldaliakat, hogy jó ez az újítás és változás kell?"


Ha nektek az jó, hogy ilyen dolgokkal foglalkoztok, akkor csináljátok.

Engem aztán nem tud érdekelni.

dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Nézz videókat. A "hanytló nyugaton" sokszor kiálltak már ilyen vitákra. Youtubeon van sok.
dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Voltak ,és vannak is ilyen viták, Osváth Zsolt pl. vitázott már ilyen kérdésekről Novák Előddel meg DJ Jeszivel is.


A magam részéről liberális vagyok (de egyáltalán nem baloldali), én heteroszexuális vagyok,de egyetértek a melegházassággal,sőt támogatnám,hogy örökbe fogadhassanak, mert egész biztosan jobban járnának azok a gyerekek, mintha állami gondozásban lennének. Nyugati országokban számtalan ilyen példát lehet látni, és senki se lett attól meleg,h meleg szülők nevelték fel, ahogy a heteró szülők gyereki is lehetnek melegek, ez egy veleszületett dolog,amiről senki se tehet. Egyébként ma már a melegek is tudnak szaporodni, ha például két férfi meg két nő összefognak, és mesterséges megtermékenyítéssel csinálnak gyereket,az egyiket az egyik,a másikat a másik pár fogadja örökbe, vagy akár olyan példák is vannak, ahol így 4 szülő van 2 gyerekkel egy házban.

A nemváltást én engedném felnőtt embereknek, hisz ők döntenek a saját sorsukról, a saját testükről. Nagyon kevés ilyen ember van,de tényleg akad néhány,aki nőnek érzi magát egy férfi testben vagy fordítva, nekik ez megváltás lehet,egy alternatíva az öngyilkosság helyett amit a legtöbbjük elkövet sajnos ilyen helyzetben.

Valamint felőlem mindenki vallja magát annak,aminek akarja, amíg ezzel nem árt senkinek, addig nincs ezzel baj.


Viszont azért vannak dolgok,amiket én liberálisként is problémásnak tartok, ilyenek például az ilyen túltolt woke őrületek, a #metoo túl lett tolva,rengeteg embert meghurcoltak ártatlanul,miközben a valódi problémák elbagatellizálódtak. Az lmbtq emberek sokszor többletjogokat akarnak követelni maguknak, vagy a píszískedők korlátozni akarják a szólásszabadságot, hogy mit lehet mondani, meg kit hogy lehet hívni, ez teljes elmebaj, ez kultúrmarxizmus, ami totálisan szemben áll a liberalizmussal. Illetve a perverzek,akik bemennek a női öltözőkbe,mondván,h annak vallják magukat, meg a sportban,'szépségversenyeken' és egyéb helyeken az ilyen transzneműek erőltetése nagyon kontraproduktív sztem.

dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Pont ez a jó a törvényekben hogy nem nekünk kell ezzel vergődni. Egy sorozatgyilkost is próbálhatsz meggyőzni róla hogy a gyilkosság rossz, de van értelme?
dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Én igen, kimernék állni. Baloldaliként is tudom, hogy két nem van, ez egyszerű biológia. De attól még ne dobáld a b*zit. És ne a '60-as évek vagy krisztus előtt 500. év bebetonozott nemi szerepeit akard ráerőltetni a mai társadalomra.

Ráadásul olyan problémákat felhozni, amik idehaza nincsenek, és azzal riogatni, csupán a feszültség és a probléma szándékos keltése. Olyan, mintha valaki a tálibokkal példálózna, hogy lám, milyen veszélyes dolog konzervatívnak és vallásosnak lenni az országra nézve.

dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem vita lenne, hanem fröcsögés és médiaszardobálás. Gondolom DJ Jeszi az penge a rémában, ebből phdzett 😂
dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Én is ki mernék állni - feltéve ha nem ilyen "konzultációs" szinten érvelsz, mert arra rohadtul sajnálnám az időt!
dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki. Bár én inkább liberális vagyok mint baloldali, tehát az élni és élni hagyni elvet vallom. Szerintem mindenki had csináljon azt, amit akar, ha azzal nem árt a másiknak. Teljesen egyetértek azzal, hogy gyermek csak különböző neműek kapcsolatából születhet, de ha nem provokálnak vele, akkor had csinálják, legalább nem szaporodnak. A WC tekintetében én eleve nem csinálnék külön WC-t senkinek, mindenki használhatna ugyanolyat, függetlenül attól hogy milyen nemű, vagy minek képzeli magát.
dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!