Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balliberálisoknak mi bajuk a...

Balliberálisoknak mi bajuk a turbó magyarkodással?

Figyelt kérdés

Szeretjük a magyar ételeket, a disznóvágást, a hurkát, a kolbászt és a pálinkát is.

Siratjuk trianont, és Nagy-Magyarországos hűtőmágnesünk van.

Ha nemzeti labdarúgó válogatottunk a románok, vagy szerbek stb. ellen játszik, akkor tűzben égünk, és rettentően szurkolunk. Az az öröm, ha elverjük ezeket a népeket.

Jókat nevetünk a homi vicceken, és ha tehetnénk, akkor mindenhova Turul-emlékművet emelnénk.

Büszkék vagyunk rá, hogy mi voltunk katonák. Aki fiatalabb, az pedig most is lenne katona, csak sajnos elpuhult a társadalom, és nincs már ilyenekre igény.

A legfontosabb: rettentő örömmel tölt el, hogy magyarnak születtünk. Nemzetben gondolkodunk, fontos nekünk a nemzeti öntudat.

Nem értem mi kivetni való van ezekben.


A balliberálisoknak is megvan a maguk hobbija: prájdra járni, lmbtq és woke anyagokat fogyasztani. Mindenkit homofóbnak bélyegezni, aki nem ért egyet a nagy szivárványoskodással. Elhordani a magyarságot minden rossznak, legszívesebben letagadnák, hogy magyarok...


2023. dec. 10. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem csak nekik van veletek bajuk. Én se balos se libsi nem vagyok, de hányok az ilyenektől.

“Büszkék vagyunk rá, hogy mi voltunk katonák. Aki fiatalabb, az pedig most is lenne katona, csak sajnos elpuhult a társadalom, és nincs már ilyenekre igény.“

Voltatok katonák, mert nem volt más választásotok papi. Vittek, ha akartad, ha nem. Ott meg végig ülted valami bódéban a fél évedet, ami kötelező volt, ellőtted azt az 5db lőszert, amit adtak, leittad magad minden nap a sárga földig, meg elszívtál 80 szál cigit. A végén meg hiába vagy rohadt nagy magyar, mégsem maradtál hivatásos, hanem nagy mellzörgetve leszereltél, pedig lett volna lehetőség ott maradni. Ennyi volt nektek a sorkatonaság. A mostani fiatal nagy magyarok miért nem szerződéses katonák mindannyian? Igény lenne rá, rohadt kevés a katona, menjenek hát jelentkezni, örömmel fogadják majd őket. Addig vagytok nagy magyarok, amíg pálinkázni és pofázni kell. Ja meg nálatok gyengébbeket csoportosan verni. Ahhoz értetek, máshoz nem.

2023. dec. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Nekem az arányok.

Nem lenne bajom a hagyományőrzéssel, nem lenne bajom a magyarságossággal, (főleg annak tükkrében, hogy engem is érdekel a történelem), ha működne az ország. Akkor azt mondanám, hogy okké, csináljuk.

De mivel jelenleg a politikusok pénztárcáját leszámitva, semmi sem működik ebben az országban rendeltetésszerűen, úgy gondolom, hogy van nagyobb problémánk, mint a határok rajzolgatása, vagy a néptánc.

2023. dec. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

A kérdésed már önmagában egy hazugság. Nem mindenki "balliberális" - ami alatt nem tudom mit értesz- aki a turbómagyarkodást utálja. Én rettenetesen károsnak tartom mert a külpolitikában ez nem hoz nekünk eredményeket. Most formálódik egy új kelet-eus tengely amiben Lengyelország és Románia került előtérbe.


A hagyományőrzést és a hazai kultúra apolasat én is fontosnak tartom, de ti ezek mögé bújva néztek le másokat.


Katonásdit meg nem akarok játszani, hogy politikusok mocskos hatalmi játszmáját kiszolgáljam. Te is csak addig lennél menő amíg nem küldenének frontra.

2023. dec. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

"Büszkék vagyunk rá, hogy mi voltunk katonák. Aki fiatalabb, az pedig most is lenne katona, csak sajnos elpuhult a társadalom, és nincs már ilyenekre igény."


A mai hivatásos katonák, akik ÖNKÉNT választják, sokkal jobban képzettek, mint ti voltatok annak idején.

2023. dec. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

"ha működne az ország"


Ez a lényeg. A magyarkodással a kormány az ország lecsúszását leplezi, hogy ha fejlődést nem tud felmutatni, akkor elterelje valamivel az ostobák figyelmét.


A magyar érzülettel nincs baj, azzal van a baj, amikor túlpörgetik, ezzel akarnak elleplezni mindent.

2023. dec. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
A romànok romànkodnak? A szerver szerbkednek?
jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!