Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyes ellenzéki összefogás...

Egyes ellenzéki összefogás szavazói miért hiszik, hogy a Kutyapárt elvisz szavazatokat tőlük?

Figyelt kérdés

A szavazatot a szavazók adják és nem elveszi...nem értem ezt a hisztit.


Kedves ellenzéki összefogás pártjai, (bár nem tudom, éppen ki kivel, ki ellen van most összefogva..xD) legyetek szívesek sikeresen megszólítani a szavazókat és ne bűnbakot kreálni a saját töketlenségeitek miatt. Köszi.



dec. 10. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Azért, mert hülyék.

Anno, emlékszem a Jobbikra szavazókat szidták.Nem pusztán ideológiai ,politikai okokból,hanem, mert szerintük, aki nem az összefogásra szavaz, az a közvetetten a Fideszt tartja hatalmon.


Viszont, sokaknak vannak elvei és nem fognak Gyurcsányékra szavazni.

dec. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Idióták!
dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es


Nem kell csak Gyurcsányra mutogatni, elég megnézni az elmúlt 1 hónapot mi folyik náluk? Hát még a Kutyapártnál is viccesebbek, amit művelnek, és a legszomorúbb, hogy 2014 óta minden egyes választás előtti fél évben teljes fordulaton pörgetik ezt a kétszínű egymást mardosó köpködő, üzengető, köpködő kommunikációt, deee a Kutyapártot szidják, hogy a változás meg a Fidesz leváltás ellen vannak, mert az Összefogástól "lopják" a szavazatot... xD 1. szavazatot nem lehet lopni, azt a szavazó adja, 2. ott már elég nagy a gáz, ha egy magát komolyan hiteles kormányzásra kész párttól összefogástól szavazók mennek el és egy vicc pártot Kutyákat választják inkább, bűnbak keresés helyett talán ezzel a jelenséggel kellene foglalkozni.

dec. 10. 11:57
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Kutyapárt fogja lebontani a NER-t.
dec. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Mert így lesz. kutyapárt vezetősége sem izzadtságos kétkezi munkából akar megélni.
dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Pár éve csináltam a jogsit és a vezetési órámról vitt haza egy másik diák, pont választások előtt, folyamatosan nyomta a Jobbikos dumát, amikor kérdezte, hogy kire voksolok mondtam, hogy fogalmam sincs, valószínűleg a Kétfarkúakra, azonnal elkezdte nyomni a gombot hogy az ilyen szavazatok miatt fog megbukni a kormányváltás. Vicces volt.
dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

Mert ez az igazság!

Nem kell ahhoz diploma, hogy ezt felfogja az ember...

dec. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es


Lehet ebben az álomvilágba ringatnotok magatokat, ettől még egyre kevesebben lesztek...

dec. 10. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!