Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mészáros Lőrinc miért vesz...

Mészáros Lőrinc miért vesz Romániában is már földeket?

Figyelt kérdés
Olvastam 2019 májusában 3 milliárd Ftért vett 1290 ha földet. Mégis mi szüksége van erre is?
dec. 11. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Miért ne tenné? Nemzetközi cégbirodalmat épít.
dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Hát mondjuk az kifejezetten jó vétel volt
dec. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
1, apró probléma, hogy a te pénzedből, te fizeted, de nem te használod.
dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a magyar földek már elfogytak olyan értelemben, hogy a jobb, befektetésre legalkalmasabb részük már NER kézben van, vagy akkor már tervben volt, hogy egy másik kormányközeli ismerős veszi meg a maradékot. Emiatt adja magát a külföldi terjeszkedés.
dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dongaben ***** válasza:
74%

Kicsit "kapjatok a fejetekhez"! Számtalan olyan magyar milliárdos van, aki a rendszerváltás előtt szerzett infókból szerezte a vagyonát. Sokan belefolytak a politikába is, de ez utóbbiak közül már csak 2 van a palettán...

Ha kételyeid vannak, jelentsd a hatóságoknak. Ők vissza tudják követni a pénz útját-.

dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
3: Én nem vettem észre, hogy a pénzemből bármit is elvett volna. Ha meg egy vállalkozása megkapja a neki járó munkadíjat, az már rég nem az én pénzem.
dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
6, arról nem én tehetek.
dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Hol vegyen? az akusavban ázó Magyar extermőföldeken amiket majd 1-2 évtized múlva mégező területnek nyilváníthatunk hogy kiszolgáljuk a kínai kommunista párt érdekeit.
dec. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
Természetesen azért veszi a földeket, hogy visszacsatolhassa Erdélyt Magyarországhoz.
dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert benne is van egy vonóval, onnan is akar szent szülőföldet ami román.
dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!