Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kárpátaljai magyarok hogyan...

A kárpátaljai magyarok hogyan viszonyulnak ahhoz, hogy a magyar kormány elárulta őket?

Figyelt kérdés
Megfosztja őket a jövőjüktől, a fejlődésüktől azáltal, hogy megtagadja tőlük, hogy az Európai Unió részesei lehessenek. Politikai csatározáslktól függetlenül, szerintem ez nagyon szomorú.

dec. 12. 09:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Megszokták szegények hogy Orbán lassan 2 éve szapulja a magyarságot és ukránságot a szomszédunkban úgy hogy még a háború is fenyegeti őket.
dec. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Úgysem lehetnek a részesei, akármit tesz Orbán Viktor.
dec. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
11%
Magyar állampolgárok, szóval már részesei az EU-nak.
dec. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
11%

Lehetnek az EU részei.

De, előbb ki kell harcolniuk,hogy Kárpátalja kiváljon Ukrajnából.Ez az egyetlen út.Az ukránok megszállók ott.

dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#4: Aha, szóval szerinted Ukrajnának nincs esélye teljesíteni a csatlakozás feltételeit, úgyhogy ne is tárgyaljanak róla, de a kárpátaljai magyaroknak lenne esélye kiharcolni egy elszakadást.

Kedves kárpátaljai magyarok, amint látjátok ez a magyar kormánypártiak ajánláta számotokra, csak így engedik, hogy csatlakozhasson a szulőföldötök az EU-hoz. Egy olyan közösséghez, ahol végre egyesülhetne minden elszakított magyar.

dec. 12. 10:16
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Amennyi tàmogatàst kaptak az elmúlt évtizedben a magyar kormánytól jobb ha befogjàk.Én svàb vagyok,de se àllampolgàrsàgot,se anyagi,se kulturális tàmogatàst nem kapok a német kormánytól.Angele Merkelt számtalanszor meghìvtuk egyszer sem látogatott meg minket,pedig a német könyvtár megnyitása faluban pont egybe esett egyik magyarországi làtogatàsàval.
dec. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

5#


Ukrajna nem kell.A kárpátaljai magyarok viszont igen.

dec. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
#7: Csakhogy ez nem így megy. Kicsit se élsz álomvilágban.
dec. 12. 10:23
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

".Én svàb vagyok,de se àllampolgàrsàgot,se anyagi,se kulturális tàmogatàst nem kapok a német kormánytól."


Akkor valamit nagyon rosszul csináltok. A sok lengyel simán megszerzte Merkel-Ferkel alatt úgy, hogy hivatkozott, arra, hogy a nagyapja német volt, meg sziléziai meg blabla.

Nekem tudlajdonképpen egy dédapám volt sváb, tehát én szinte már semennyire, mégis 5 éve már járna nekem az állampolgárság, csak eddig érdektelen volt, és idő sem volt kitölteni a tesztet (meg rákészülni).

dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Én egy volt kollégámmal beszéltem még tavaly, ő is, én is külföldön élünk és dolgozunk, már évek óta, de találkoztunk és ő azt mondja, hogy Kárpátalján baromi csalódottak Orbánban az emberek és nagyon sértőnek érzik önmaguk számára azt, amit Orbán velük művel.
dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!