Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kárpátaljai magyarok kérik...

A kárpátaljai magyarok kérik Orbánt hogy támogassa Ukrajna Uniós csatlakozását. Kire fog hallgatni?

Figyelt kérdés
dec. 12. 10:10
A kérdező szavazást indított:
A magyarokra és támogatni fogja.
Putyinra és nem fogja támogatni.
Más
22 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Ő mindig csak magára hallgat.
dec. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az még nem lenne baj csak jó döntéseket hozna.
dec. 12. 10:12
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

#3

Saját maga (és a haverjai) számára nagyon jó döntéseket hoz. A többiek ...

dec. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Én abszolút nem vagyok fideszes, de én sem támogatom Ukrajna EU-s csatlakozását.

A kárpátaljai magyarságnak épp elég kárt okozott már Orbán, egyébként meg az uniós tagság nem feltétlenül jelentene nekik segítséget sem anyagilag, sem a magyarságuk megőrzésében. Ez utóbbi az adott országtól függ: lásd Szlovákia is uniós. Úgy lett az, hogy a mai napig érvényben vannak a Beneš-dekrétumok és már uniós országként nyelvtörvényt is hoztak.

dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Valszeg az lesz, mint a svéd NATO csatlakozásnál, addig blokkolja, amig tudja, aztán majd megszavazza.

Ami Putyinnak jó.

dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Egy folyamatosan harcban álló ország csatlakozásáról értelmetlen még akár csak tárgyalni is. Vannak feltételek, amiknek meg kell felelni, ha egy ország tag akar lenni. Többen is pályáznak tagságra, akik sokkal jobban állnak.
dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Még az is kérdés,hogy meddig àll még fent Ukrajna a jelenlegi formájában.
dec. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
Én biztosan nem támogatom!
dec. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
8-as vagyok. Nyugodtan pontozzatok le, pont nem érdekel.😄 Ukrajna csak púp lenne a hátunkon. Azt hiszik, hogy majd jöhetnek a nyakunkra élősködni. Hát nem! Ukrajna egy sz@r ország, zelenszkij pedig egy kocsog nevetséges bohóc!
dec. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A hangokra a fejében
dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!