Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisoknák miért...

A balliberálisoknák miért téma a kárpátaljai magyarok jelenleg?

Figyelt kérdés

Tudtommal eddig elutasították a külhoni magyarokat. Hallani se akarnak róluk, másik országhoz tartoznak.

Erre most kárpátaljai magyarokat sajnáltató, velük törődő kérdéseket írnak ki.


dec. 12. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Amióta Orbán pajzsként tolja őket maga előtt, úgy, hogy közben a véleményükre magasról tesz.
dec. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
4%
Fáj, hogy nem rájuk szavaznak ezért úgy érzik ellenük vannak. Benyelte őket a liberális véleménybuborék sajnos. Eközben soha egyetlen kormány nem törődött velük annyit, mint Orbán Viktor kormánya.
dec. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
2, és ezt a kárpátaljaiak is tudják? csakmert a ma megjelent hirek alapján, nem igazán tűnik úgy.
dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

A kárpátaljai magyarok minden magyar érzelmű embernek fontosak, nem csak a balliberálisoknak.

Sok mindent kinéztem a magyar kormányból, de hogy így hátbaszúrja a kárpátaljai magyarokat, azt nem. Szomorú, hogy így alakult.

dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Erre most kárpátaljai magyarokat sajnáltató, velük törődő kérdéseket írnak ki."


Tudtad, hogy létezik nagyjából 1,5-2 millió jobbos beállítottságú ellenzéki is? Nem mindenki balliberális.

dec. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Nem értem mi ez a nagy szolidaritás.Liberàlis vagyok,de egyék csak meg a kàrpàtaljaiak amit főztek.Évekig képesek voltak a krumpliért a választás napján buszoztatni magukat,hogy a Fideszre szavazzanak.
dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
#6: Én is liberális vagyok, de ne felejstük el, hogy ez az utaztatás nem mondható el minden kárpátaljai magyarról, sőt. Azért, mert volt néhány falu, ahonnan volt aki eljött, még nem jelenti azt, hogy ez általános lett volna. Én sem szeretem a kormányt, pedig kívülről úgy tűnhet ilyen alapon, hogy minden magyar rajong értük.
dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7) Első helyen álltak a birkamenetben is
dec. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8: Első helyen Győzike meg Bayer álltak.
dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
14%

3 "

2, és ezt a kárpátaljaiak is tudják? csakmert a ma megjelent hirek alapján, nem igazán tűnik úgy."


Milyen hírek? Bepiáltál ma is rendesen?

dec. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!