Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balliberálisok miért sopánkodn...

Balliberálisok miért sopánkodnak olyan sokat? Miért látják ennyire negatívan a magyarországi életet?

Figyelt kérdés

Én 4 évente elmegyek szavazni, behúzom az X-et a legerősebb ellenzéki pártra, és tudomásul veszem az újabb 2/3-ot.

Nem kesergek feleslegesen ezen. Elfogadtam, hogy kissé vadnyugat van ebben az országban. Itt magunkról kell gondoskodni, nem várhatunk a kormánytól túl sok mindent.

Ennek ellenére még ebben az országban is lehet boldogulni, ha valaki tanul, és képzi magát. A gyengék/lusták elesnek, és lent is maradnak.

Szóval nem értem sok ellenzéki miért duzzog ennyit. Azt a rengeteg energiát inkább magunk képzésére kell fordítani, és jobb lesz a sorsunk.


dec. 13. 02:09
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Engem a közhangulat jobban megvisel, mint az, hogy épp nemnaz van kormányon, akit szeretnék. A magyar egy alapból negatív nép sajnos. Erre a kormány ráérzett és ráerősített, az ember félelmeit felhasználva hergeli őket. Én nem vagyok ilyen, nem szidok senkit, viszont azt meglátom, hogy körülöttem mi van. És hát ez sárdobálás az én kedvemet is elviszi. Lehetne jó hangulatban, tisztelettel is politizálni, mindezt építkezve, valós érvekkel.
dec. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Tudod kiből lesz itt a pesszimista? A jól informált optimistából.
dec. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem azért sopánkodnak, mert ők bele tudnak gondolni milyen hatással van közvetlenül az életükre a politika.

Például én ha belegondolok abba, hogy a fizetésem felét, majd az elköltött fizetésem negyedét annak az államnak adom, ahol egy komolyabb műtét esetén simán elvihet egy kórházi fertőzés, akkor nagyon erős sopánkodhatnékom támad. :(

dec. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Mert, már -le se merem irni- Románia is jobb hely.
dec. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

" Itt magunkról kell gondoskodni, nem várhatunk a kormánytól túl sok mindent."


Az ellenzéked már 2009-ben elökészítette a korházak eladását. A dk, makizaj elmondták, hogy bezárnák a korházak felét. Ergo most még jó dolgod van. 😉

dec. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

"A dk, makizaj elmondták, hogy bezárnák a korházak felét."

Tehát téged is hasba akasztottak a propagandával

dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
6 Ő maga akasztott hasba. Meg akik még mondták az összefogásból
dec. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 árokpart ***** válasza:
Pontosan azért, mert a kultúránkból fakadóan nem kizárólag magunknak kellene csak gondoskodni magunktól hanem egy erős és jóléti államnak.
dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10%

Mert Gyurcsányt akarják a miniszterelnöki székben látni.


Érte vonyítanak éjjel-nappal!

dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!