Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum szándékosan hergel...

A Momentum szándékosan hergel az eutanáziával pont egy keresztény ünnep közeledtével?

Figyelt kérdés

Az eutanázia gyilkosság a keresztény álláspont szerint.

Az Istentől kaptuk az életünket, Ő is veheti el azt.

A karácsony a kereszténység második legnagyobb ünnepe, erre a momentumosok az eutanáziával kezdtek el provokálni.

Én ugyan ateista vagyok, szóval éppen nem érdekelne. De nem undorító húzás ez a momentum részéről?


dec. 13. 15:43
A kérdező szavazást indított:
Ja.. rossz az időzítés.
Ugyan már. Tökéletes téma ez most.
14 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Persze, dr. Karsai Dániel is direkt lett ALS beteg és direkt haldoklik, csakhogy hergeljen.


ÉdesjóIstenem...

dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Karsai már egy ideje beteg, de a momentum most kapja elő ezt a témát. Korábban is megtehették volna. Vagy pedig később, mondjuk januárban.
dec. 13. 15:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Már több, mint fél éve tartja a felszínen Karsai a témát. Nem ő tehet róla, hogy csak most lehet belőle népszavazás, amit most egyébként Kósa is támogatna és valami ismeretlen fideszes politikus is, aki küldött neki névtelenül egy levelet.
dec. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Brüsszelben most tárgyalták az ügyet mert a magyar polikusok le se szarták. És nem tegnap vagy tegnapelőtt.

Ezért aktuális most a kérdés.

dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem hergel senkit , csak te írtad ki.
dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én keresztény vagyok, engem nem hergel, sőt egyetértek az eutanáziával.
dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Én is keresztény vagyok , nehéz dió ez az eutanázia nem tudom mi lenne a helyes.
dec. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a bibliát írták nem tudták hogy az orvostudomány egyszer majd olyan szintre jut hogy képes lesz meghosszabbítani az emberi szenvedést a tudomány és az erkölcs nevében akkor is ha a beteg nem szeretne tovább szenvedni.

Akkoriban a természet rövid úton elintézte ezt a kérdést.

dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Magyarország egy szekuláris állam, nem kell tekintettel lenni, hogy csicsa ruhában flangaló férfiak vezette gittegyletben mit gondolnak bármiről is


Én nem mondom meg nekik, hogy éljenek, ők se pofázzanak bele hogy én hogy élek

dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező! Engem nem érdekel hogy keresztény vagy. Ne legyen jogod/jogotok beleszólni abba, hogy ki hogyan él és hal, és mégis a hozzád hasonló intellektuális fegyvertelenek elvei alapján szabják meg az életünket itthon. Minden ami felháborít titeket, minden ami kárt okoz nektek, örömforrás a számomra. Mert ti maga vagytok a pusztítás, ami nektek fáj, az az embernek az épülő és szépséges oldala.
dec. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!