Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hogy megint...

Mit szóltok hogy megint sztrájkolni akarnak majd a sofőrök?

Figyelt kérdés
Engem felháborít. Akkor menjenek máshová dolgozni. Legutóbb is fél órát vártam a buszra. Be is szóltam a sofőrnek amíg másnak adott jegyet.

dec. 13. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

Dolgozzanak tisztességesen inkább!


Kirugdusnám az összeset, amelyik fennakadást okoz a közlekedésben...

dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Jól tetted, hogy beszóltál. Nekem is kerülőúton kellett eljutnom a célpontomig. Még ilyet... nem ezért fizetem a bérletet!
dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Japánban úgy oldják meg a sztrájkot, hogy az utasoktól nem kérnek jegyet/bérletet a sofőrök, ingyen utaztatják őket így okozva kárt a vállalatnak, nem az utasokat sz@patják.
dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
#1 Akkor legelőször Lázár Jani bácsit kellene kirugdosni, de lehetőleg a tizedikről. Utána jöhet Sintér Olajbáró László urasága és így tovább.
dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

"Akkor menjenek máshová dolgozni."

Ja és ha felmondanak akkor majd önvezető lesz a busz? Akkor sem jutnál el sehová.

dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Fejétő büzlik a hal... a gazdátok jártas a népi mondásokban, biztos ez is isnerős.


Különben is járjatok kocsival és fizessétek az adót amit ugyancsak a gazdátok vet ki....


Majdnem ingyenes tömegközlekedéssel már így is elég kárt okoztok.

dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Voltak sofőrök a rokonságban.


RÉGEN: Menő volt sok csajnál a buszsofőr, a diáklánytól a MILF-ig, jó volt a fizu, sok volt a pihenőnap, jó volt a nyugdíj, és jutott zsebre is.


MOST: Nem menő a csajoknál, éhbér a fizu, kevés a pihenőnap, xar a nyugdíj, és kamera van a fülkében meg a sok spicli utasnál.



Akit meg zavar a sztrájk, menjen kocsival! Ja, nem telik rá? Akkor fogd be a pofád!

dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem hétfőn volt a megasztrájk? Bár vicces hogy előtte pár nappal láttam róla cikkeket, de beszámolókat már a megtörtént sztrájk után nem.


"éhbér a fizu" biztos ez? Mert amikor én 5 éve nettó 200-at kerestem akkor vitt 400-at haza a sofőr aki minket szállított. Amúgy hogy mindenkinek van már autója, valószínűleg kevésbé menő szakma.

dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8. Az a baj, hogy most is 400, túlórákkal, hétvégékkel, sok retek utassal, idióta autóssal,...
dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem hétfőn volt a megasztrájk?"

Figyelmeztető sztrájk volt hétfőn, amolyan "ez lesz ha nem vagytok hajlandóak tárgyalni" típusú demo. Hát nem voltak hajlandóak tárgyalni, így most lesz rendes sztrájk is

dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!