Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit szóltok...

Fideszesek, mit szóltok hozzá, hogy elkezdődnek a tárgyalások Ukrajnávalbaz EU-s csatlakozásról?

Figyelt kérdés
Persze Orbán Viktor ezt nagyban ellenezte, mert nem egyezik a magyarok véleményével. Bár nem tudom az kinek a véleménye.

2023. dec. 14. 23:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az egyedül a Nato-nal hivatalos kritérium, hogy háborúban álló országot nem lehet felvenni. De szerintem a logika azt diktálja, hogy először be kéne fejezni a háborút és utánna kéne csak beszélni Ukrajna Eu-s csatlakozásáról.
2023. dec. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező majd akkor is örömködj kézenfogva gyurcsány pajtásoddal ha korlátozás nélkül kezd dőlni az génkezelt ukrán szar a magyar piacra és tönkreteszi a magyar gazdákat.
2023. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én párt semlegesként csak azt kerdeznem, hogy miert a fideszesek velemenye a kerdés?

Meg ugy komolyan, az ellenzekhez kötődő politikai raknak miert mindíg a fidesz a lenyeg?

Az ellenzékiek vélemenye nem is számít? Vagy mivan?

A fidesz azért nyer mindíg, az én szavazatommal is, mivel az ellenzék olyan szinten impotens hogy az nem is igaz!

Igy leszek én is fideszes a kerdest feltevő jóember szerint, de vállalom, hogy az igazsagbeszedes alkoholista és a holdudvara nem ok. Es azt gondolom, hogy az ukranok olyan messze vannak az EU csatlakozástól, mint Makó Jeruzsalemtől. Az, hogy egy vegelathatatlan folyamat megkezdődött, az egy aktuálpolitikai dolog, amit az ellenzéki partok (van azert ott is 1 db kivétel, aki nem biszex csillamponikat istapolt nem is olyan rég...) tapsolva üdvözöltek, miközben magasról tettek a magyarsag jogainak megtiprásara az aszott öreg izraeli gyöker meg a bzi gyereke támogatásaira acsingózva.

Köpjek v hányjak?

2023. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!