Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan fognak most kivándorolni...

Sokan fognak most kivándorolni Romániába?

Figyelt kérdés

dec. 16. 17:31
 1/5 anonim válasza:
84%
Nyugatra mennek, nem Romániábba 🤣🤣
dec. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Onnan csak általában jönni szoktak, legalábbis én csak onnan eljött emberrel találkoztam eddig életemben.

Az európai fogyasztással kapcsolatos adatok nekem azért sántítanak,mert Románia,és Szlovénia között nem lehet 2-3 százaléknyi különbség.

A mindkét országban jártam nemrégiben, és fényévnyi a különbség a városokban, és nem beszélve a szlovén vidéket látva.Az már Ausztria. Kizárt ez a kis különbség, illetve akkor mi Szlovéniához sokkalta közelebb állnánk mind a Románokhoz.

dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Bezzeg Románia! 💙💛❤️🇷🇴💙💛❤️
dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért mennének oda? Van néhány barátom,aki onnan jött ide, de nem vágynak vissza, akik mennek is tovább innen, akkor azok inkább Ausztriába.

Romániából Ausztriába van egy elég nagy kiáramlás. Magyarország jellemzően csak átmeneti állomás ebben. Nem véletlen ,hogy Románia azért nem csatlakozhatott a schengeni övezethez, mert Ausztria egyedüliként ellene szavazott.

dec. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk annyiban van változás, hogy sokan akik "magyarban" dolgoztak korábban, azok hazamentek, vagy továbbmentek "spanyolba"-ahogy ők mondják.

Például:(mezőgazdasági kisegítő munkások, egészségügyi asszisztensek, nővérek, idénymunkások, szalag melletti munkaerő),szóval ezek már azért nem járnak át hozzánk.

Ez nem azt jelenti, hogy innen sokan fognak -mondjuk Erdélybe- áttelepülni.

dec. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!