Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidelitaszosokat leszámítva...

A fidelitaszosokat leszámítva Orbán mennyire népszerű a fiatalok körében?

Figyelt kérdés

dec. 16. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Sokan már úgy születek, hogy ő volt hatalmon.

Nem is tudják milyen nem Orbán alatt élni.

dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

#1 Lehet de attól még a számok és a statisztikák elérhetőek a korábbi kormányok alatti gazdasági állapotáról meg úgy lényegében mindenről.


Egyébként sok fiatalt ismerek és én azt tapasztalom, hogy nem húznak igazán egyik oldal felé sem és nem is szeretnek foglalkozni a témával. Aki foglalkozik vele az viszont egyértelműen a baloldal felé húz ha az ismerősi köreimet nézem meg.

dec. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

Én azt vettem észre, hogy a Mi Hazánkkal szimpatizálnak.

De nyilván ez az én ismerősi köröm csak.

dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
A Fidesz népszerűsége a fiatalok között a legalacsonyabb, még az MKKP is előzi.
dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
A tavalyi felmérések szerint közepesen áll a Fidesz a fiatalok között. Mi Hazánk, Momentum, Kutyapárt lekörözik, DK, MSZP elmaradnak mögötte. Kicsit vicces, hogy az MSZP-t és a Párbeszédet még Jakab Péter mozgalma is megelőzi ebben a felmérésben.
dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Én beszéltem sokkal. Egyikük se akar eu kilépést, vénember uralmat, orosz fenhatóságot, diktatúrát.


Amúgy azért van bajban velük szemben a Fidesz, mert a mai fiatalság már alig néz tv t, rádiót egyáltalán nem hallgatnak, így nem tudja őket manipulálni a fidesz propaganda.

Amit kiemelték hogy hogy hánynak ov megjelenésétől, Bayer bohóc és kövér elvtárs stílusának pedig nincsen köze a 21. Századhoz.

dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az anyukája szerintem sokkal népszerűbb.
dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

8: Az anyukájának csak annak egy bizonyos testrésze...

Illetve az anyukája erkölcsi színvonala

dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

A Fidesz abban a korosztályban a legnépszerűbb, akik a rendszerváltó fiatalok voltak, tehát a saját korosztályuk. Úgy 50 és 65 éves kor között. Az afölötti generációban is népszerűek, de ne felejtsük el, hogy az afölötti korosztály a rendszerváltás előtt volt fiatal, és hajlamosak ráhúzni "Kádár alatt minden jobb volt" című nótára és a DK-ra szavazni!

A 35 és 50 év közöttiek közt is akad azért bőven fideszes a családtámogatásoknak köszönhetően, de ott már vegyesebb a kép.

35 éves kor alatt meg kb. 20-%-ot kapna a Fidesz. Elenyészőnek semmiképp nem mondanám a támogatottságukat, de ott már bőven kisebbségben vannak.

dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!