Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz szavazói miért...

A Fidesz szavazói miért képtelenek felmérni, hogy pártjuk áll a lúgos doktor alias Bene Krisztián kimosdatását célzó aljas üzelmek mögött?

Figyelt kérdés

Egész biztos, hogy ennek a rohadéknak a nagybácsija, Mikola István mozgatja a szálakat. Legutóbb megint született egy ítélet, mert Renner Erikát be akarta vki mószerolni, de azt már a méltóságos rendőrség nem akarta vizsgálni ki állt mögötte, s egyértelmű talán miért is.


De ugyebár a Fidesz szavazótábora nagyon hülye, hisz az a vénasszony, aki Márki Zayt megütötte Renner Erikát is szájba vágná és le is kurvázná.



dec. 17. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem képtelenek, egyszerűen csak nem akarnak tudomást venni róla.


Ahogy sok minden másról sem ami gyalázatos a fideszben.

dec. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Hogy lehetnek olyan buták egyes ellenzékiek, hogy pártügyet látnak egy szimpla szerelmi büntetőügy mögé?
dec. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Magyarországon nincsenek "csak" bűnügyek. A teljes kormányunk bűnözőkből áll, és ilyen emberek teszik ki a támogatóik és szövetségeseik nagy többségét, és ezt nem a szavazóikra értem, hanem a szervezetre, amit 10+ év alatt a háttérben kiépítették.

Pl M.Richárd, Berki, Győzike, Dopeman, stb, ha valaki bűnöző, vagy bűncselekményeket követ el, az simán kötődhet a fideszhez.

dec. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Hányok a narancstól, de én pont azal nem értek egyet, hogy az egész mögött politikai szálakat akarunk látni. Csupán szerencsétlen véletlen, hogy a Mikola "Mosolycsászár" István rokonságban áll vele, ráadásul jogerős ítélet született már az ügyében, szóval semmilyen kimosdatás nem valósult meg.
dec. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#2 Te szerencsétlen. Semmit nem tudsz a Bene családi hátteréről, hogy milyen módokon próbálták kimosdatni, a Rennert pedig befeketíteni. Tudvalevő volt, hogy a Mikola unokaöccse. Az a szemét, aki a Rennert akarta besározni és akit nemrég elítéltek vmi orosz, korábban nem is ismerte a nőt. Honnan került az elő???


Nem voltam régen se a Fidesz szavazója és csak megvetéssel voltam a hülyeségei felé. De mostanra, amit elkövetett ezzel halálosan meggyűlöltem ezt a formációt. Egyáltalán hogy merik ezt megtenni??? Őket nem jogosítja föl erre, még ha az egyik tagjuknak a rokonáról is van szó.

dec. 17. 09:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

@09:13


Kísérlet volt rá, de belátták hogy akkora botrányt robbantana ki, hogy inkább hagyták veszni a vétkes rokont.

dec. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#4 Ehhez képest nagyon erős védelmet kapott a tárgyaláson, ellentétben azzal a román orvossal, aki a gyerekei szeme láttára ölte meg az anyjukat, mert nyilván annak nincsenek rokoni szálai a Fideszhez, mint Benének.


Ja és ne felejtsük el Kaleta Gábort, akit elképesztő méretű erők bevetésével hoztak haza Dél-Amerikából, míg egy magyar anya elrabolt gyerekeit a TEK vissza nem hozza az uniós tagállam Spanyolországból, pedig a Fidesz elvileg nem hagyja cserben a magyar családokat.

dec. 17. 09:25
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Jövőre Dobrev Klárára szavazunk, aki megemeli a béreket, és nem emeli az árakat, mint a rongy Orbánfhürer és a FideSS, és mindenkit elszámoltat! ❤️💛💙
dec. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Itt nem arról van szó, hogy Dobrev Klárára kell szavazni, nehogy már ezzel riogassanak. Arról van szó, hogy a kormánypárt egy elvtelen férgek garmadája, aki annyira nepotista, hogy nincs benne semmi jó érzés és minden tagja rokonát bármilyen szarból kihúz. Eközben elképesztő nagyképűséggel veri a mellét, hogy mennyire emberbarát, családbarát. De ha ezt képesek megtenni, akkor egy adott alkalommal mit fog még csinálni?


Azonkívül nem tudom hol emelt béreket a Fidesz és hol csökkentette az árakat? Esetleg osztogatott könyöradományokat és főleg a választások előtt tesz intézkedéseket. Hozzáteszem ezt más pártok is csinálták a korábbi kormányok idején.

dec. 17. 09:40
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Azt nem értem hogy ha tényleg az emberek többsége tudja és ki is mondja hogy a fidesz -és a kormány egy csapat bűnöző, miért nézik tétlenül?

Románia pár óra alatt leváltja a kormányt,ha elkezdenek nyomokban kurvulni, ilyen mint nálunk elképzelhetetlen már náluk.

Mondjuk ők Csaucseszkunál ezt megtanulták, hogy milyen káros tud lenni egy beteg vezető az ország élén.

dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!