Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan jön az embereknek az a...

Honnan jön az embereknek az a fajta naivitása hogy ha Dobrev Klára lenne a miniszterelnök akkor neki semmi köze nem lenne a politizálást illetően Gyurcsány Ferenchez?

Figyelt kérdés
Ennyi erővel ez olyan mintha Lévai Anikó alapítana pártot és én győzködném az embereket hogy "ennek semmi köze az Orbánhoz.. különben is a Viktor megmondta hogy ő nem is tart igényt semmilyen pozícióra az esetlegesen megalakuló kormányban úgyhogy mindenki nyugodtan szavazzon Lévai Anikóra! Miért ilyen naívak az emberek?
dec. 18. 04:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel akkor a Mészárosnak sincsen semmi köze Orbánhoz. Hiszen ő egy külön független ember és még csak nem is házasok Orbánnal
dec. 18. 04:44
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Én még ilyet nem hallottam senkitől az ismeretségi körömből, viszont a Fidesz propagandát vannak, akik beszopják.
dec. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Pl ezen az oldalon sokan mondják.
dec. 18. 05:34
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Gyurcsány F. a DK pártelnöke és Dobrev K. a DK miniszterelnök jelöltje. Már csak emiatt se mondhatna senki ilyet, hogy szakmailag nem lenne közük egymáshoz.


Voltak korábbi pletykák Gyurcsány F. teljes visszavonulásáról. Nem lehetséges, hogy ez adott félreértésre okot?


A példaként említett Orbán és Mészáros is szakmailag kötődik egymáshoz.


Ha két személy között csak házasság van ez önmagában még nem jelenti azt, hogy bármi kapcsolatuk lenne egymáshoz szakmailag. A házasságok többségében a házastársaknak semmi közük egymás munkájához.

dec. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ezt a részét akkor mindjárt érdemes tisztázni. Hogy a munkájukban semmi közük egymáshoz annak ellenére hogy házasok az csak abban az esetben lenne igaz ha merőben más foglalkozást választottak volna. Azt azért ne magyarázzuk már meg hogy ha xy politizál akkor xx aki szintén politizál és xy felesége akkor semmi köze nincsen xy politikai alap "értékeihez"
dec. 18. 05:50
 6/14 A kérdező kommentje:
Vagy hogy merőben messze állna tőle a politikai állásfoglalása ugyanazon dolgokban.
dec. 18. 05:52
 7/14 A kérdező kommentje:

Pl ha az egyikuk az 1 kulcsos adórendszert támogatja akkor nem valószínű hogy a férj vagy feleség meg a többkulcsost.


Persze biztos vannak kivételek csak ennek elég csekély a valószínűsége, általánosan a hasonló emberek vannak együtt.

dec. 18. 05:57
 8/14 anonim ***** válasza:

"Ezt a részét akkor mindjárt érdemes tisztázni. Hogy a munkájukban semmi közük egymáshoz annak ellenére hogy házasok az csak abban az esetben lenne igaz ha merőben más foglalkozást választottak volna."


Tisztázva lett, hogy nekik szakmailag van közük egymáshoz. Mindemellett egy helyen dolgoznak.

De általánosságban véve ha szakmailag nincs, hanem csak házasok a felek, akkor nincs közük egymás munkájához. Azt hittem, hogy ez még egy gyerek számára is egyértelmű megfogalmazás volt. Ezek szerint nem. Sajnálom.


Szintén általánosságban véve tehát nem csak rájuk vetítve, bármilyen hihetetlen is de vannak házasságok ahol csak az egyik fél foglalkozik a politikával de a másik felet egyáltalán nem érdekli és ezért nem is beszélnek róla.

De akiknél így van és olyan beszűkült tudatállapotban vannak, hogy csak a saját esetükből tudnak kiindulni, azoknak ez hihetetlen lehet. Ezt is sajnálom.

dec. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Túl sok politikai irányvonal nem létezik.még szélsőjobb vagy szélsőbal esetén is lenne uniópárti és oroszpárti irány,más nem.belpolitikában egy kicsivel nagyobb lenne a mozgástér,de semmi drasztikusat nem lennének képesek véghezvinni, főleg ebben az elszegényedett országban.innentől fogva teljesen mindegy hogy Gyurcsány vagy nem Gyurcsány Dobrev esetében.
dec. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8 as!


Akkor én értettem félre mert te is azt írtad amit én de te abból vezetted le hogy nekik ugyan az a munkájuk. Bár a politika az pont egy olyan "munka" ami eléggé összeférhetetlen lenne ha nem hasonlóan gondolkozna róla egy pár. Tehát nem valóban önmagában nem következik hogy egy párnak bármi rálátása vagy köze lenne egymás munkájához amennyiben az egyik mondjuk csontkovács a másik meg bérszámfejtő. De Kláriék esetében ne menjünk már el az mellett hogy házasok... Ne csináljunk úgy mintha a Ferinek nem lenne formáló hatása Klári politikai ambicióira. Akkor nem ezt mondtad te sem rendben, csak ezt szögezzük le. Nekem úgy kicsit kevésbé veszed ezt komolyan hiába gúnyolódsz ezen.

dec. 18. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!