Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett ciki manapság EU-s...

Miért lett ciki manapság EU-s polgárnak lenni?

Figyelt kérdés

dec. 20. 15:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem ciki sőt.
dec. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
18%
Nem ciki, nem tehet róla az ember, hogy diktatúrába csöppent.
dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%

Fideszesnek lenni ciki, már azok is letagadják, akikről tudom hogy azok.

Az EU az egyik legjobb és legerősebb szövetség a Földön.

dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
17%
Brüsszel miatt.
dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
16%
Mert minden felmerülő problémára a lehető legelcseszettebb válaszokat adja az EU. nekem rohadtul égő, hogy egy ekkora trágyakupacban vagyunk benne, akiket körberöhög az egész világ.
dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem ciki.
dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%
A diktatúrát szeretőknek ciki csak.
dec. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
59%
Egyáltalán nem ciki. Magyarnak lenni lett ciki sajnos.
dec. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
55%

Nem véletlenül akar minden ázsiai meg amerikai európai uniós diplomát. Azért van egyre több cserediák. Szomorú ezt kimondani, de ők levannak maradva, mert ők még abban a tudatban nőttek fel, hogy a Föld gazdasági és kultúrális központja európa, ahol rengeteg pénz és tudás van. Például indiában úgy néznek a munkáltatók egy EU-s diplomára mint itthon egy Harvardosra. Tehát kb varázslat szintűnek tartják elérni, legalábbis rettentő nagy presztízse van. Ezt cserediákoktól tudom. Az hozzá tartozik, hogy ez EU-t egy önálló országnak képzelik el amik kis tartományokból állnak, tehát nekik nem számít, hogy pl román vagy magyar, persze tudják, hogy nem így van. De ezt nekünk fura felfogni, pont mint nekünk a kínai autonómiákat. Egyszerűsítve EU-s állampolgárnak lenni egyelőre menő, de gyorsan haladunk az ellenkezője felé, a mindenféle woke agymenésekkel, lmbtq, blm hülyeségekkel, amik meg ázsiában elképzelhetetlenek és elítélendőek.


Szerintem lassan megfog fordulni a világrandi pólus és ázsia lesz a szellemi és gazdasági központja a világnak. Még azért van pár száz év, mert ázsiában még függőben lévő háborúk vannak, folyamatos feszültségek, amik itt is voltak a világháborúkban, de majd ők is rendezik és ha úgy összefognak mint most mi, akkor esélyünk se lesz.

dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
45%

A kérdésben egy hazug állítás van!

A stílus a nemzeti inzultációra hajaz.

dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!