Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért éri meg ennyire Fidesz...

Miért éri meg ennyire Fidesz aktivistának lenni?

Figyelt kérdés

Ma volt egy elég kellemetlen beszélgetésem egy öreg fazonnal.

Amint mondtam valami olyat (nem kellett volna), ami bírálta a Fideszt és hogy én abszolút pártatlannak érzem magam, egyik oldallal sem értek egyet teljes egészében + hányni tudnék az egésztől ami itthon zajlik, már fordult is benne valami és a mellét megdöngetve, rögtön azzal jött, hogy ő bizony Fidesz aktivista.

Utána folyamatosan szúrkálódott, mintha vérig sértettem volna, pedig én egy rossz szót nem mondtam neki.


Én ilyennel még nem találkoztam, bár hallottam hogy szinte mind ilyenek a jobbos, katolikus nyuggerek...

Szinte letépte volna a fejemet verbálisan, ha hagyom.

Kellemes csevegést vártam volna, ehelyett életem legkínosabb beszélgetését kaptam. Igen kellemest! én olyan emberekkel vagyok körülvéve, akik abszolút nyitottan és objektíven állnak hozzá a dolgokhoz, így én ehhez nem vagyok hozzászokva, hogy egy adott témában, ha én mást gondolok és kimerem mondani, akkor letépik a fejem.


Ki kellett hátrálnom, mert úgy éreztem, hogy ha maradok, akkor valami olyat mondanék, amit fix, hogy megbánok. Az öreg urat meg nem szerettem volna megbántani, de azért érzékeltettem vele, hogy én erre nem vagyok vevő és k***a ideges vagyok.

Ha én kiállok valami mellett, akkor is meghallgatom a másik oldalt, és nem támadás a válaszom. Jól néznénk ki, ha mindenkin át akarnék menni egy úthengerrel, ha nem ért velem egyet.

...ez a magyar politika! Ezért nem is szeretnék soha belefolyni, legalább most megtanultam, hogy ezentúl nem szabad ilyen témákban állás foglalni. Maximum meghallgatom a másik felet és ennyi.


Miért ilyenek? Miért védik őket ennyire? Miért éri meg nekik ennyire, hogy így kiállnak a Fidesz mellett? Tán pénzelik őket?! Ja persze nyugdíj emelés meg a f*om. Az aktivistákra vagyok kíváncsi. Jár valami plusz előnnyel vagy ezek egyszerű agymosottak?!



dec. 20. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Mert buták mint a segg, és azzal van folyamatosan mosva az agyuk, hogy csak két oldal van, minden fekete vagy fehér.
dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%

Kérdező, már a kérdésben leírtak szóhasználatából, szövegéből látszik, hogy bizony alaposan sértegetted, beszóltál az illetőnek, és gondolom sok butaságot meg hazugságot is összehordtál. Itt meg előadod mintha semmi okot nem adtál volna a visszavágására.

Aki nyuggerezik, aki szitokszóként használja hogy valaki katolikus, az nem tudja beadni, hogy ő csak egy kis beszélgetést folytatott le ártatlan megjegyzésekkel.

megpróbáltál mocskolódni, a fideszt, a kormányt szidni, de rossz alanyt választottál hozzá és az illető visszaszólt neked. Ilyen az amikor a fagyi visszanyal!

Legközelebb válogasd meg a szavaidat, ne agymosottazz meg nyuggerezz és akkor majd nem fognak neked hasonlóan visszaszólni!

dec. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Fidesz aktivista az ki, nem ismerek egyet sem.
dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Te nagyon fordítva ülsz azon a bizonyos bilin.

Neki nem mondtam ilyeneket.

Most csak a düh beszélt belőlem.

Az ilyen megérdemli ezeket a jelzőket.

dec. 20. 17:46
 5/12 D-Mano ***** válasza:
60%

Jó,

most mondj pár pozitívumot a Fidesz kormányzásáról egy idősebb ősDK-nak, nézd meg, hogy reagál... 😉

dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3%

#4 Persze. Mi meg majd elhisszük neked ez után a szöveged után.

MZP te vagy az?

dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Rá kell egy idő után jönnöm, hogy ide bármit is ír ki az ember, mindig van mibe belekötni és nem a kérdésemre kapok választ😀

Karatézzatok akkor tovább, én léptem.

Ez a vén fószernál is működött🤣

dec. 20. 17:56
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

"Miért éri meg ennyire Fidesz aktivistának lenni?"

Született szolgalelkűség és/vagy csurran-cseppen a közpénzből.

dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ha jól nyalod pocak zacsiját akkor akár még milliárdos is lehet belőled
dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

Figyelmen kívül kellett volna hagyod azt hogy mit érez és elmondanod azt amit akarsz ha már beszélgettek.

És amint rádmozdul, vagy üvöltözni kezd jól állba ba szni a vén ge ci hazaárulót.


Nem értem hogy mit jótékonykodsz itt egy hazaáruló val csak az életkora miatt?

Az ilyenek mérgezik a magyarokat.

dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!