Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért éri meg ennyire Fidesz...

Miért éri meg ennyire Fidesz aktivistának lenni?

Figyelt kérdés

Ma volt egy elég kellemetlen beszélgetésem egy öreg fazonnal.

Amint mondtam valami olyat (nem kellett volna), ami bírálta a Fideszt és hogy én abszolút pártatlannak érzem magam, egyik oldallal sem értek egyet teljes egészében + hányni tudnék az egésztől ami itthon zajlik, már fordult is benne valami és a mellét megdöngetve, rögtön azzal jött, hogy ő bizony Fidesz aktivista.

Utána folyamatosan szúrkálódott, mintha vérig sértettem volna, pedig én egy rossz szót nem mondtam neki.


Én ilyennel még nem találkoztam, bár hallottam hogy szinte mind ilyenek a jobbos, katolikus nyuggerek...

Szinte letépte volna a fejemet verbálisan, ha hagyom.

Kellemes csevegést vártam volna, ehelyett életem legkínosabb beszélgetését kaptam. Igen kellemest! én olyan emberekkel vagyok körülvéve, akik abszolút nyitottan és objektíven állnak hozzá a dolgokhoz, így én ehhez nem vagyok hozzászokva, hogy egy adott témában, ha én mást gondolok és kimerem mondani, akkor letépik a fejem.


Ki kellett hátrálnom, mert úgy éreztem, hogy ha maradok, akkor valami olyat mondanék, amit fix, hogy megbánok. Az öreg urat meg nem szerettem volna megbántani, de azért érzékeltettem vele, hogy én erre nem vagyok vevő és k***a ideges vagyok.

Ha én kiállok valami mellett, akkor is meghallgatom a másik oldalt, és nem támadás a válaszom. Jól néznénk ki, ha mindenkin át akarnék menni egy úthengerrel, ha nem ért velem egyet.

...ez a magyar politika! Ezért nem is szeretnék soha belefolyni, legalább most megtanultam, hogy ezentúl nem szabad ilyen témákban állás foglalni. Maximum meghallgatom a másik felet és ennyi.


Miért ilyenek? Miért védik őket ennyire? Miért éri meg nekik ennyire, hogy így kiállnak a Fidesz mellett? Tán pénzelik őket?! Ja persze nyugdíj emelés meg a f*om. Az aktivistákra vagyok kíváncsi. Jár valami plusz előnnyel vagy ezek egyszerű agymosottak?!



dec. 20. 17:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem kiabált velem.

Még csak az kellett volna.

Személyeskedő, lenéző, passzív agresszív módon szurkálódott, mert olyat mertem mondani, hogy nyilvánvaló az, hogy az szja visszatérítésekkel vették meg a fiatal szülők szavazatait. Mondom így jó hogy 2/3-dal nyert a Fidesz.

Na ekkor kezdte csak el...

Legszívesebben már az első személyeskedő mondatánál otthagytam volna egy szó nélkül, de mondom hátha csak rosszul fejezte ki magát és megadom a tiszteletet és meghallgatom.

De csak mondta, csak mondta, csak mondta.

Na jó mondom, erre nem vagyok kíváncsi és otthagytam. Ilyennel hiába vitázik az ember. Csak fújja a magáét, mert egy szemellenzős vénember.

Szopogassa akkor fényesre a hordófejű vityának a golyóit. Engem nem érdekel.

Észre sem veszi, hogy fehérgalléros bűnözőket véd. Szánalmas bolond.

dec. 20. 21:14
 12/12 anonim ***** válasza:
78%

Én kiabáltam volna vele. Simán személyeskedek is. Szeretnek ők is. És igen szerintem is hülyék mint a segg.

Egyébként velük csak vitázni tudsz úgyis. Ha aktivista akkor a maghoz tartozik. Azokat nem lehet meggyőzni úgysem.

dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!