Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mely hírportálok a legmegbízha...

Mely hírportálok a legmegbízhatóbbak szerintetek és miket olvastok?Melyik oldalnak lehet hinni?

Figyelt kérdés

dec. 22. 11:38
A kérdező szavazást indított:
Kormánykritikus, liberális hírportálok pl. Telex,444,HVG,24
Kormánypárti hírportálok pl. Pesti Srácok,Index,Magyar Nemzet,Mandiner,Origo
A Mi Hazánkhoz köthető hírportálok pl. Magyar Jelen, Kurucinfo
31 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Soha egyiknek se higgy kizárólag és ellenőrzés nélkül!

Idővel aztán kitapasztalod mikor mit lehet elhinni, honnan, és mit nem.

Viszonyításnak az infó rádió híreit szoktam használni, de azt se hiszem el bemondásra. Úgy kell kezelni ezeket a média szereplőket, mint a véleményeket. Meghallgatom/néze/olvasom mindegyik oldalt, aztán próbálom kibogozni belőlük mi is állhat legközelebb a valósághoz, oróbálok tényeket keresni.

dec. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2%
világ helyzete, Titkok Szigete, hihetetlen, bors
dec. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Egyiket sem, önmagukban egyik sem megbízható. Többet el kell olvasni és levonni a következtetést akár utólag.
dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Kuruc.info, egyedül ott nem olvastam még szándékos hazugságot. Sokáig olvastam origót és hvg-t is - direkt minden politikai oldalról egyet -, de ezeken már kizárólag propaganda megy, tájékoztatás nem.
dec. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Hinni bármelyiknek lehet, de egyiknek sem érdemes.
dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Kuruc.info
dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Régebben működött az, hogy elolvastam a szélsőségeket, mint a kuruc. Elolvastam a jobb és baloldali híreket és úgy valahol a kettő (három) között be lehetett lőni az igazságot.


A gondom ott van, hogy manapság a kormány egyértelműen csak a minden valóságot nélkülöző propagandát tolja, így eleve nem lehet megállapítani, hol az igazság. Hiszen nem arról van szó, hogy ferdítik a tényeket, vagy "szépítenek". Hanem arról, hogy egyszerűen nincsen a híreiknek valóságalapja.

dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Egy egyszerű és aktuális példát hozok fel: minden nagyobb hírportál megírta hogy milyen drága a fővárosi karácsonyi vásár.de annak egyik sem volt képes utánajárni hogy ennek mi az oka.az az oka hogy milliójat gombolnak le az árusokról ezért a pár napért,teljesen jogellenesen hiszen ők megfizetik az éves iparűzési adót.tehát a hírportálok addig jutottak hogy drága és kész,de arra nem képesek hogy időt és fáradságot áldozzanak az okok felkutatására.ezek ismeretében semmi értelme hírportálokat olvasni abban a reményben hogy a tényeket szeretnéd megtudni, hiszen bulvár a legtöbbje.amiket felsoroltál az első 2 válaszlehetőség alatt azok mind felejtősek.nyilván a kuruc is elfogult ez nem is kérdés,a MJ-t nem ismerem.
dec. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Népszava, 168óra, ATV a leghitelesebbek, de ugye vakok közt félszemű a király.
dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%
Amerikai Nepszava. A legtöbb magukat ellenzékinek mondó lap sem mer már dolgokat nevükön nevezni.
dec. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!