Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ezek a tucat tigris nem...

Ha ezek a tucat tigris nem támad rá a gondozójára, akkor miért kellene hinni a tömeg erejében és abban, hogy valaha le lesz váltva a Fidesz?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/shorts/9VAS09UUAik


Egy tigris önmagában meg tudná ölni a gondozóját (aki a hasonlatban tuggyukki), de csapatban se mernek szembeszállni.


Évek óta megy a kampány, hogy le lesz váltva a Fidesz, miközben az emberek önmaguk bőrén is érezhetik O1G és sleppje által elkövetett bűnöket (rekordinfláció, tömeges elszegényedés, Bulgária szintű fizetések, rekordalacsony minimálbér, és afrikai szintű egészségügy).


Mégsem volt egy normálisabb tüntetés 14 év alatt, miközben a lesajnált Romániában (ahol magasabbak a fizetések/minimálbér és többet költenek miközben elképesztő mértékben fejlődik) 1 hét alatt megbukna ez a maffiakormány.



dec. 10. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennek az az oka hogy nem élünk elég rosszul,csak az állandó sírás rívás megy immár menetrendszerűen.Bevallom én is sírtam valamikor,de beláttam hogy teljesen felesleges,sőt ami engem illet várom már az ázsiaiak százezreit,mert biztosan érdekes lesz velük együtt nyilvánvalóan a nagy többség is így van vele,ami jó érzéssel tölt el engem is.A siránkozókat le kell hurrogni, nem kell törődni velük.Amúgy sincsenek ellenzéki pártok ahol ép elmével rendelkeznének a politikusok.
dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!