Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újra egyre több a Covidos,...

Újra egyre több a Covidos, egyre agresszívabb a vírus.Nem kellene a kormánynak azonnali hatállyal online oktatást, home officet rendelettel bevezetni?

Figyelt kérdés

[link]


Januártól online oktatást kell bevezetni és home officet az állami területeken,illetve ösztönözni a versenyszférát is erre.

Szükséges, hiszen terjed a vírus.


Tenni kell valamit.


Az egyetemeken vizsgaidőszak van, megfertőződnek a hallgatók.Kit kell felelősségre vonni, ha beteg lesz?A kormányt, az intézményt?


dec. 22. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Én már átestem rajta, 2-3 nap, nem kell félni, nem fog fájni!
dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem.Elég volt már ebből a bohóckodásból az amennyit kaptunk belőle..

Ami terjed az meg leginkább ez:


"Ős patkány terjeszt kórt miköztünk,

a meg nem gondolt gondolat,

belezabál, amit kifőztünk,

s emberből emberbe szalad. "

dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Most estem át ezen az új covid variánson.

Engem alapból mindegyik covid nagyon megvisel.

Most is 2 hétig voltam beteg, láz, hidegrázás, torokfájás,nátha.

2 hét szenvedés


2021-ben és 2022-ben is voltam igazoltan covidos,de ennyire nem viselt meg talán egyik se.

dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem, és amikor megcsinálták a covidot, akkor sem kellett volna.
dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

"Szükséges, hiszen terjed a vírus."

Az a jó. Elmondták már sokan, hogy a nyájimmunitás véd a legjobban, az a jó ha minél többen átesnek rajta. Ha állandóan mindig mindenkit bezárunk, sose jutunk előrébb. Az online oktatástól meg már a falra tudok mászni, online nem lehet tanulni. Ez csak azoknak a diákoknak jó akik utálják az iskolát és amúgy is mindent kipuskáznak, de sem a tanároknak, sem a tanulni vágyó diákoknak nem használ.

Nálunk annyi védekezés van, hogy a legtöbb tárgyból van megajánlott jegy a 4-es helyett már 3-astól is, illetve rektor úr kiadta hogy azokból a tárgyakból is igyekezzenek megajánlott jegyeket osztogatni ahol amúgy nem volt ilyen lehetőség. Ezzel sokkal kevesebb hallgató jut a vizsgára, de akinek kell vagy aki szeretne annak ugyanúgy ott van a lehetőség. Szerintem ez még olyan középút, amit mindenki el tud fogadni.

De egyet tudok érteni az egyik oktatónkkal, aki azt mondta hogy az évközi jegyek csak azt mutatják meg hogy az adott témakörből felkészültél-e, és ő szeret vizsgáztatni, mert ott derül ki hogy érti-e és tudja-e a hallgató az egész éves anyagot.

dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
A környezetemben már az összes oltotton végigment az új covid. Az oltatlanokon nem, én is megúsztam eddig, pedig minden takonykórt pillanatok alatt összeszedek.
dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy elnézem a mostani az 2-3nap hőemelkedés meg 2 hét köhögcsélés.


Tehát nem kórház meg lélegeztető gép majd halál.

Így pedig indokolatlan a lezárás.

dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!